Masazhues trupi anticelulit, shkatërrues yndyrash, dobësues

15.0025.00 (-40%)

In stock

Përshkrim

Djegëse dhjamore elektrike – masazhues për djegien e dhjamit dhe anti-celulit

Largoni celulitin e padëshiruar me këtë grirëse yndyrore portative elektrike. Ky mjet masazhi zbërthen celulitin dhe ndihmon në promovimin e qarkullimit të gjakut duke përmirësuar aftësinë për të humbur peshë. Me dizajnin e tij ergonomik dhe të lehtë, ju mund ta mbani me lehtësi mjetin ndërsa masazhoni zonat që dëshironi të trajtoni.

Merrni një figurë të lakmueshme me një djegës elektrik të yndyrës! Pajisja inovative, ergonomike kundër celulitit ka një sistem rrotash rrotulluese që mund të zvogëlojnë ose madje të heqin plotësisht lëkurën e pakëndshme të portokallit. Përmirëson qarkullimin e gjakut që ndihmon në largimin e lipideve dhe yndyrave. Përveç përdorimit të tij për të reduktuar dhe madje hequr celulitin, mund ta përdorni edhe në pjesë të tjera të trupit si masazhues, pasi ka koka të zëvendësueshme.

Ky djegës elektrik i yndyrës është gjithashtu kompakt, i lehtë dhe i lehtë për t’u ruajtur ose transportuar. Ky mjet masazhi nuk është i dobishëm vetëm në trajtimin e celulitit, por mund ta përdorni edhe për dhimbjet e muskujve. Përdoreni këtë mjet çdo ditë dhe filloni të shihni rezultate në rreth katër javë! Merrni tuajën sot dhe përkëdheleni trupin tuaj me dashuri shtesë.

Karakteristikat:

  • Rivendosni kokat  për një masazh për të shkatërruar celulitin.
  • Dizajni ergonomik e bën të rehatshëm në përdorim.
  • E rikarikueshme për përdorim të ripërdorshëm.
  • Dhurata perfekte për këdo që i pëlqen masazhi!

Specifikat e produktit:

  • Materialet: ABS
  • Ngjyra: kafe e bardhë dhe kafe
  • Përmasat: 14 x 9 x 3.5 cm
  • Hyrja: 110 – 240 V / 50 – 60 Hz
  • Dalja: DC 12 V 1000 mA
  • Fuqia e vlerësuar: 4,5 – 9 W

Paketa përfshin:

1 x për celuliti
1 x rrotë rrotulluese
1 x përshtatës AC
1 x Udhëzime për përdorim

Vlersimet (0)

Be the first to review “Masazhues trupi anticelulit, shkatërrues yndyrash, dobësues”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart

No products in the cart.