Masazhues për këmbët

15.0037.00 (-59%)

In stock

  • Përmirëson qarkullimin e gjakut
  • Ndihmon në relaksim
  • Promovon gjumë më të mirë: Lehtëson dhimbjet e trupit
  • Përmirëson gjendjen shpirtërore dhe lufton depresionin
  • Bën këmbët e shëndetshme
  • Lehtëson ënjtjen (edemën)

15.0037.00 (-59%)

Përshkrim

Masazhues këmbësh PHITSEY

Filloni palestrën e trupit pikërisht përpara këmbëve tuaja me këtë masiv Phitsey,

masazhues për këmbët dhe simulator i muskujve në një!
– eshtë koha për të investuar në veten tuaj.

Portable Sillni kudo!
Stimulon qarkullimin e gjakut

Energjia e trupit me rritjen e fluksit të gjakut për t’ju ndihmuar të ndiheni mirë!

Dizajn inteligjent i pikave

Aktivizon pikat e vërteta të akupresurës në këmbë për stimulim të drejtpërdrejtë të organeve!

Lëkura jonale printim qarku miqësor

Shumë e rehatshme dhe e qetë në këmbë – jo alergjike!

Gjashtë mënyra të funksionimit

Ju lejon të kontrolloni sasinë e stimulimit që ju përshtatet më shumë!

Nxitni qarkullimin e gjakut dhe relaksohuni këmbët tuaja. Përjetoni fizioterapi në shtëpinë tuaj, zyrë,

apo kudo tjetër!

Si të përdoret

 

1. Lidhni njësinë kryesore dhe këmbën e këmbës në mënyrë të sigurt

 

2. Ju lutemi hiqni çorapet para përdorimit dhe vendosni këmbën 2 në këmbë. (Nëse vendosni vetëm një këmbë, nuk do të funksionojë normalisht dhe pritësi do të mbyllet automatikisht për disa sekonda)

 

3. Shtypni butonin “+” për të zgjedhur intensitetin e duhur. (Rekomandimi: zgjidhni 1 intensitet për përdorimin e parë, rregulloni sipas shkallës së rregullimit më vonë)

 

4. Shtypni butonin e ndërprerësit të modës (M) për të zgjedhur mënyrën që dëshironi. Përmirëson gjendjen shpirtërore dhe lufton depresionin.

 

5. Kur nuk jeni në përdorim, hiqni këmbët dhe do të fiket automatikisht pas 5-10 sekondash.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Masazhues për këmbët”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Masazhues për këmbët

15.0037.00 (-59%)

Add to Cart