Masazher praktik i qafës për makinë, shtëpi, punë

21.0045.00 (-53%)

In stock

 • Jastëk për masazh çafe, gati për shëndetin tuaj .
 • Rezultatet e fundit të hipertermisë në kombinim me modelin magnetik sugjerojnë masazh më efektiv.
 • Zbeh tensionin e muskujve dhe sëmundjen
 • Për të eleminuar lodhjen, bëni trupin tuaj të ndjehet më i qetë.
 • karakteristika: Rrotullohen automatikisht përpara.
 • Jastëku i masazhit përdor karakteristikat e fundit, masazhi i kondensuar me infra të kuqe të kokës, hipertermia, terapia magnetike, masazhi i dridhjeve katër funksione.
 • Me rregullimin funksional të shpejtësisë, ju mund të zgjidhni shpejt ose ngadalë sipas dëshirës.
 • Kontrolli kryesor është i thjeshtë dhe i përshtatshëm.
 • I përshtatshëm si për veturë ashtu edhe për përdorim shtëpiak.
 • Projektuar për masazh të akupunkturës në qafë
 • E shkëlqyeshme për relaksimin e qafës, masazh mbrapa dhe masazh të thellë të gjurit.
 • Përshkrimi:
 • Dizajn i përshtatshëm 3D,
 • i rehatshëm si një person i vërtetë.
 • E fortë dhe e qëndrueshme.
 • specifikimet:
 • Top masazhi:
 • 4 lloje masazhesh
 • Mënyra e ngrohjes: Dëgjimi i dritës së kuqe
 • Modaliteti i fillimit: Filloni me një buton
 • Madhësia: 32 * 19 * 11cm / 12.6in. * 7.5in. * 4.33in.
 • Tensioni i vlerësuar: AC220V ~ 240V
 • Fuqia e vlerësuar: 30W
 • Përdorni kohën: 15 minuta
 • Lloji: 4 copë Koka e Masazhit (e integruar) Plug /
 • Adapter: ne do t’ju dërgojmë një përshtatës ose prizë të përshtatshme për ju
 • Paketa përfshin: Jastëk jastëk masazhi 1X (4 masazhe) 1 karikues

21.0045.00 (-53%)

Përshkrim

Rinovoni trupin tuaj me një jastëk masazhi.

Masazher për shpinën dhe qafën për të relaksuar muskujt e tensionuar dhe për të lehtësuar të gjithë stresin e shkaktuar nga udhëtimi, puna etj.

 

Një jastëk masazhi është një masazhues shiatsu i krijuar për të punuar në makinën, shtëpinë, zyrën tuaj, kryesisht kudo. I pajisur me 2 masazhues rrotullues me 4 koka masazhi secila, mbulon me lehtësi zonën e dëshiruar të masazhit. Përmirëson qarkullimin e gjakut dhe lehtëson tensionin dhe ju ndiheni të relaksuar dhe të qetë.

Pra, thjesht uluni dhe lëreni jastëkun e masazhit të masazhojë dhimbjen tuaj.

TIPARET

Nyje masazhi rrotulluese: Ka katër nyje masazhi në jastëkun e masazhit. Rrotullimi automatik shkon në drejtim të kundërt të akrepave të orës dhe kështu me radhë, duke lehtësuar në mënyrë efektive dhimbjen dhe tensionin e muskujve.

 • Funksioni i ngrohjes me rreze infra të kuqe: Përmban një funksion ngrohjeje inteligjente që qetëson muskujt e ngurtësuar me një efekt të mirë ngrohjeje. Përveç lehtësimit të dhimbjes, përmirëson qarkullimin e gjakut dhe ju jep rehati maksimale të jastëkut.

Shiatsu Shoulder/Neck/Back Massage Pillow – Relaxe

 • I gjithanshëm dhe ergonomik: Mbajeni gjithmonë pranë. Ky masazhues i vogël por i fuqishëm përshtatet në mënyrë të përkryer pas qafës, pjesës së poshtme të shpinës, pjesës së sipërme të shpinës, barkut, pulpës dhe kofshëve. Përveçse është kompakt, është edhe shumë i lehtë dhe i lehtë për tu mbajtur

 • Funksionim i sigurt dhe i lehtë: I pajisur me mbrojtje nga mbinxehja dhe funksionin e mbylljes automatike, fiket automatikisht pas 20 minutash përdorimi. Vendoseni sipas dëshirës duke përdorur një buton.

 • E përkryer për makinën dhe shtëpinë: Me rripa të rregullueshëm, mund ta lidhni këtë jastëk masazhi në ndenjësen ose karrigen e makinës dhe të shijoni një masazh të rehatshëm kudo që të jeni. Vjen me adaptorë për shtëpinë dhe makinën.

 • Materiali me cilësi të lartë: I bërë nga pëlhurë PU me cilësi të lartë dhe nyje masazhi të qeta, jastëku masazhues siguron qëndrueshmëri, qëndrueshmëri dhe masazhe pa zhurmë. Pëlhura rrjetë që merr frymë parandalon djersën dhe erën.

Reviews (0)

Be the first to review “Masazher praktik i qafës për makinë, shtëpi, punë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Masazher praktik i qafës për makinë, shtëpi, punë

21.0045.00 (-53%)

Add to Cart