Masazhues për celulit

16.0022.00 (-27%)

In stock

Masazhues shumëfunksional i bukurisë i dizajnuar me dridhje me frekuencë të lartë. Ndihmon në masazhin e muskujve të tensionuar dhe punon në prishjen e celulitit.
Masazhuesi i celulitit është për ta hequr  dhjamin dhe të forcojë elasticitetin e lëkurës që çon në humbje
Përdoreni atë në trup për të zvogëluar fryrjen, duke ndihmuar në ngritjen dhe forcimin e lëkurës.
Ndihmon për të holluar krahun, belin, barkun, hipin dhe këmbët.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
Disa butona të thjeshtë ju japin mundësi të përdorni 6 mënyra ritmi dhe 6 shpejtësi.

16.0022.00 (-27%)

Reviews (0)

Be the first to review “Masazhues për celulit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Masazhues për celulit

16.0022.00 (-27%)

Add to Cart