Masazher jastëku

33.0043.00 (-23%)

In stock

  • Masazher shumëfunksional: sfungjer i papërshkueshëm, zvogëloni stresin dhe kujdesuni për shëndetin. Çipi ekskluziv do të përdoret për të masazhuar teknikat e ndryshme të çipit. Është super komfort dhe mund të masazhojë qafën, shpatullën, shpinën, belin, krahun, kofshën, etj.
  • Karakteristikat: rregullimi i shpejtë i shpejtësisë, fizioterapi infra të kuqe, përzgjedhja e dyfishtë e snajperit, lëkura me cilësi të lartë PU, simulimi i përsosur i strukturës së lëkurës.
  •  100% SHENDET: Pa marrë parasysh se kur e bleni, ne besojmë se nuk do t’ju zhgënjejmë, ju do të ndiheni shumë të kënaqur dhe të gjithë ju duhet të bëni është ta bleni produktin.

33.0043.00 (-23%)

Reviews (0)

Be the first to review “Masazher jastëku”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Masazher jastëku

33.0043.00 (-23%)

Add to Cart