Masazher elektronik për relaksim të muskujve

38.00

In stock

 • Përshkrimi:
 • 1 Udhëzues dixhital për udhëzuesin e trajtimit Përdor elektroda me terapi infra të kuqe fizike Përmirëson qarkullimin në trupin tuaj, lehtëson dhimbjen dhe promovon metabolizmin tuaj I përshtatshëm për bel, shpatulla, këmbë, masazh këmbësh dhe terapi fizike Terapia fizike për katër pjesë të trupit tuaj në të njëjtën kohë.
 • 4 mënyra terapeutike: dridhje lëkure, Shiatsu, Masazh, Rrugë dhe terapi zeroja 8 mënyra masazhesh dhe
 • 10 nivele të fuqisë masazh
 • Vjen me dy pjesë të elektrodave masazh, ngarkues, tel elektrodë
 • Fuqia: Bateri 1.5V (bateritë nuk përfshihen)
 • Paketa përfshin:
 • * Masazhi * 1
 • * Tavolina elektrike * 16
 • * Kabëll USB * 1
 • * Manuali i përdoruesit të gjuhës angleze * 1
 • * Kablli i lidhjes * 2 me dy drejtime.Furnizimi me energji elektrike: Bateritë AAA 3 x 1.5V (bateritë nuk janë të përfshira) ose adaptor i rrymës USB
 • (Ju lutemi mos përdorni bateri dhe një adaptor të energjisë në të njëjtën kohë)

38.00

Vlersimet (0)

Be the first to review “Masazher elektronik për relaksim të muskujve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Masazher elektronik për relaksim të muskujve

38.00

Add to Cart