Masazher elektrik, multifunkcional masazhimi në të njëjtën kohë për belin,cafën,shpinën

55.00

In stock

 • Përshkrimi:
 • Produkti mund të masazhojë shpinën, qafën, belin, etj.
 • Mund të zvogëlojë lodhjen, tensionin e muskujve, presionin dhe t’ju japë energji shpejt.
 • karakteristika:
 • 1. Ky produkt përvetëson një tension të kontrolluar të mikrokompjuterit 12V të sigurt. Shumë e sigurt për t’u përdorur.
 • 2. Me 8 mënyra masazhesh, ju mund të zgjidhni mënyra të ndryshme masazhesh në pjesë të ndryshme.
 • 3. Produkti ka pesë motorë vibrimi dhe vendosje dridhjeje me 3 shpejtësi. Ju mund të rregulloni vëllimin e masazhit.
 • 4. Për ta përdorur më mirë këtë produkt, sistemi automatik i kohës. Produkti automatikisht do të mbyllet.
 • 5. Pamje e këndshme, e përshtatshme për një gamë të gjerë njerëzish.
 • 6. Mund të uleni ose të shtriheni, shumë të rehatshëm për t’u përdorur. specifikim:
 • Lloji i temës:
 • Materiali jastëk Massager: Poliester kanavacë + sfungjer
 • Dalja e energjisë: Porta USB
 • voltazhi i hyrjes: AC 100-240V
 • Tensioni: DC 12V
 • Fuqia: 12W
 • Frekuenca: 50-60Hz
 • Madhësia: përafërsisht. 111 * 50cm / 43.7 * 19.7 inç
 • Pesha: përafërsisht. 858g
 • Duke përdorur metodën:
 • 1. Pas ndezjes, shtypni tastin Power (On / Off) për të filluar operacionin.
 • 2. Shtypni “Funksioni”, zgjidhni 1-8 lloje masazhi, ju mund të ciklit të kaloni.
 • 3. Shtypni “Timer”, zgjidhni 15 minuta ose 30 minuta dhe automatikisht do të fiket.
 • 4. Shtypni “Intensiteti”, vëllimi i tretë i masazhit mund të rregullohet.
 • 5. Shtypni “Nxehtësia”, drita e treguesit të ngrohjes është e ndezur, ngroheni shpejt.
 • paketë Ai përfshin:
 • 1 * Jastëk masazhi

55.00

Vlersimet (0)

Be the first to review “Masazher elektrik, multifunkcional masazhimi në të njëjtën kohë për belin,cafën,shpinën”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Masazher elektrik, multifunkcional masazhimi në të njëjtën kohë për belin,cafën,shpinën

55.00

Add to Cart