Makinë Prerëse flokësh Clipper Geemy 11 në 1

28.0053.00 (-47%)

In stock

28.0053.00 (-47%)

Përshkrim

Prerësja e flokëve Geemy GM-562 11-në-1 është një makinë prerëse universale për burra që do t’ju lejojë të kujdeseni me qetësi për flokët në fytyrën tuaj pa vizituar sallonin.

Karakteristikat e Geemy 562:

 • Një makinë prerëse e besueshme dhe e teknologjisë së lartë që do të ndihmojë në nxjerrjen në pah të origjinalitetit tuaj.
 • Prerësi është i pajisur me shtojca të zëvendësueshme: rruajtje, për hundën dhe veshët, për rregullimin e gjatësisë.
 • Kujdesi i lehtë për prerës siguron higjienë maksimale.
 • Rasti duket tërheqës dhe përshtatet mirë në dorë.
 • Ergonomia dhe dimensionet e vogla të pajisjes e bëjnë atë të përshtatshëm për transport.

 

 • Deri në 40 minuta kohë pa tel
 • Koha e karikimit: 4 orë
 • Tehu i prerës: Thikat profesionale për të përcaktuar stilin tuaj të fytyrës
 • Rruajtje e dyfishtë: Rruajtje super e mirë dhe aftësi në skaj me saktësi
 • Prerës i hundës dhe veshit: kujdes i sigurt, i lehtë dhe higjienik
 • Prerës i saktë: Përcaktoni linja dhe skaje të drejta dhe të lakuara.
 • Lloji i pajisjes: Prerëse universale
 • Lloji i energjisë: Bateri, rrjet 220 V
 • Rregullimi i gjatësisë: Shtojca të zëvendësueshme
 • Materiali i tehut: Çeliku
 • Koka e rruajtjes: Po
 • Prerëse hundësh dhe veshësh: Po

Pajisjet:

Prerëse flokësh GM-562 11 në 1
Koka e rruajtjes;
Qëndrim;
Shtojca e prerëses;
Gryka për rregullimin e gjatësisë;
Vaj;
Furçë;
Kabllo karikimi;
Udhëzim;
Paketimi i fabrikës.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Makinë Prerëse flokësh Clipper Geemy 11 në 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Makinë Prerëse flokësh Clipper Geemy 11 në 1

28.0053.00 (-47%)

Add to Cart