Makinë për heqjen e farave të qershisë dhe bërthamës së ullirit HelferHof

12.0022.00 (-45%)

In stock

12.0022.00 (-45%)

Përshkrim

Makinë për heqjen e farave të qershisë dhe bërthamës së ullirit HelferHof

Qershi dhe manaferra të shijshme dhe të shëndetshme. Ato janë të balancuara në mënyrë ideale me sheqer, acide organike, vitamina, substanca pektike, kripëra minerale të bakrit, hekurit, magnezit dhe jodit. Gjatë trajtimit termik dhe konservimit, është e rëndësishme të hiqni farat nga manaferrat, sepse ato përmbajnë një substancë toksike për trupin e njeriut – amygdalin! Heqja e kockave është një proces i gjatë dhe i mundimshëm.

  • Ju prezantojmë makinën tuaj të kujdesshme – një pajisje mekanike për heqjen e farave nga kokrrat e qershisë dhe ullinjtë Corer HelferHoff. Harrojini duart, rrobat, spërkatjet dhe pantoflat me ngjyrë me lëng vishnje! Thërrmuesi i qershisë dhe ullirit ju ndihmon të hiqni shpejt dhe me lehtësi gropat nga qershitë ose ullinjtë e freskët dhe të konservuar.

  • Pajisja është krijuar për të përpunuar vëllime të mëdha duke ruajtur integritetin dhe densitetin e manave. Parimi i funksionimit është i thjeshtë, vendoseni manaferrën në një enë të veçantë dhe shtypni dorezën, kocka me një gjilpërë në formë kryqi do të shpërthejë dhe do të bjerë në një enë të veçantë, dhe kokrra e gjilpërës do të bjerë në brazdë dhe do të rrokulliset në brazdë. enë e jashtme për manaferrat e gatshme të qëruara. Pas përdorimit, makina mund të pastrohet lehtësisht nën ujë të rrjedhshëm.

  • Tani nga qershitë tuaja të preferuara, shpejt dhe lehtë, dhe më e rëndësishmja, të dobishme, ju mund të bëni ëmbëlsirat tuaja të preferuara, reçelrat dhe kanaçet e shijshme!

Specifikimet:

Materiali: plastikë

Madhësia e rezervuarit: 16 × 10 cm

Lartësia e mbledhur: 24 cm

Pajisjet:

Heqës kockash

Paketa

Vlersimet (0)

Be the first to review “Makinë për heqjen e farave të qershisë dhe bërthamës së ullirit HelferHof”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Makinë për heqjen e farave të qershisë dhe bërthamës së ullirit HelferHof

12.0022.00 (-45%)

Add to Cart