Makinë kositëse elektrike

35.0053.00 (-34%)

In stock

  • Dalja e ajrit me dy drejtime: Më shumë dalje të ajrit, më të sigurta për t’u përdorur, e bëjnë punën më të shpejtë!
  • Leva e lehtë për t’u përdorur funksionon duke aktivizuar ndërprerësin, i cili është më i fuqishëm dhe më i qëndrueshëm!
  • Dizajni i mburojës së bykut gjithashtu lehtëson funksionimin më të rehatshëm në zona të mëdha.
  • Rreth 12,500 rpm, linja e ngurtë e prerë e telave najloni e azhurnuar është e gjatë dhe e rëndë.
  • Dorezë ndihmëse e humanizuar: Dorezë anti-humbje jo rrëshqitese, e rehatshme dhe e bukur.

35.0053.00 (-34%)

Përshkrim

400W Makinë kositëse elektrike per barin 230mm

Karakteristikat:

Ngjyra: jeshile + e zezë
Modeli: YL-400
Materiali: ABS (akrilonitrile butadiene stiren)
Tensioni: AC 220V, 50Hz
Fuqia e vlerësuar: 400W
Fuqia kryesore: 500W
Shpejtësia pa ngarkesë: 12500 RPM
Diametri i prerjes: rreth. 230mm / 9.05 “
Lartësia: afërsisht 92 cm / 36.22 ”
Gjatësia e kordonit të rrymës: rreth. 30 cm / 11,81 ”
-Lehtë për tu instaluar dhe ruajtur, i përshtatshëm për prerjen e barit në shtëpi.
– Doreza kryesore dhe doreza ndihmëse e natyrës njerëzore, ju ndiheni rehat.
-Vija prerëse najloni, shpejtësia prej 12500 rpm, më e shpejtë, më e qëndrueshme.
– E shkëlqyeshme për këdo që punon në kopsht çdo ditë.

 

Vlersimet (0)

Be the first to review “Makinë kositëse elektrike”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Makinë kositëse elektrike

35.0053.00 (-34%)

Add to Cart