Makinë gatimi, Bluares perimesh dhe mishi

20.0042.00 (-52%)

In stock

 • Madhësia mini dhe ushqimi i lehtë për tu trajtuar do të jetë shoku juaj më i mirë në kuzhinë. Me të, ju do të kurseni shumë kohë në kuzhinë gjatë gatimit.
 • Ka një sistem mbrojtjeje prej 30 sekondash nga mbinxehja, kështu që është shumë i sigurt. material, i cili ka shpërndarje të shpejtë të nxehtësisë dhe rezistencë të lartë të nxehtësisë.
 • Prerës cikloni në formë S, i fuqishëm dhe i shëndetshëm, mund të thyejë një shumëllojshmëri ushqimesh për një kohë të shkurtër, shpejtësi të lartë dhe prerje të shpejtë, mish të përdredhur në mënyrë të barabartë, dhe shija është më delikate
 • Kapaciteti 2L është perfekt për 4 deri në 5 persona, duke kënaqur plotësisht nevojat ditore
 • Motor i pastër bakri, cilësi e mirë, makinë me shumë qëllime, mund të presë shumë ushqime, duke përfshirë perime, fruta dhe mish.
 • Mund ta përdorni për të bërë kuti me gjel deti, sallata, salca, ushqime për fëmijë, etj.

20.0042.00 (-52%)

Përshkrim

Makinë gatimi, Bluares perimesh dhe mishi

Ky produkt është shumë i lehtë për tu përdorur, i përshtatshëm për tu çmontuar dhe pastruar.  shumë-funksionale, pasi mund të përdoret për përzierjen e të gjitha llojeve të mishit dhe perimeve. Isshtë një ndihmës i përsosur në kuzhinë.
Mund të ruajë një sasi të madhe ushqimi në pjatë, me një ndërprerës mikro-prekës, thjesht shtypni butonin dhe shijoni gatimin argëtues.
Ajo ka një forcë të fuqishme lëvizëse, në të njëjtën kohë, theksojnë çelsat e sigurisë dhe konfigurimin e ndryshëm të sigurisë së dizajnit industrial.-
Teh i dyfishtë çelik inox, material PVC jo-shqip miqësor për mjedisin.

Specifikimet:

 • Material plastik për klasën e ushqimit
 • Mulli i mishit me fuqi të lartë
 • I qëndrueshëm, i sigurt për t’u përdorur
 • Operacion i thjeshtë me precizion
 • Xham i zbutur për larje të lehtë dhe pamje transparente
 • Lehtë për tu pastruar dhe mirëmbajtur
 • Kapaciteti: më pak se 10L
 • Tensioni i vlerësuar: 220V
 • Fuqia e vlerësuar: 800W
 • Frekuenca e vlerësuar: 50Hz
 • Shpejtësia: 10,000 rpm
 • Madhësia e produktit: 18cm x 18cm x 24,2cm

Karakteristikat:

1. Shpejtë: 4 teh çeliku inox janë të mprehta, të forta dhe të forta. Ata mund të presin të gjitha llojet e ushqimeve në një kohë të shkurtër, duke kursyer kohën tuaj të prerjes;
2. Siguria: me këtë, ju nuk keni nevojë të përdorni një thikë kuzhine, thjesht shtypni butonin, dhe ushqimi mund të copëtohet në disa sekonda;
3. I mjaftueshëm: Kapaciteti i madh 2L është shumë i përshtatshëm për 2-3 persona, i përshtatshëm për përdorim familjar;
4. Pastrimi: i bërë nga çelik inox me cilësi të lartë, pastrohet lehtë, thjesht duhet të lahet me ujë dhe të fshihet me një leckë;
5. Për shumë qëllime: mund të presë shumë ushqime, duke përfshirë perime, fruta dhe mish. Mund ta përdorni për të bërë kuti me gjel deti, sallatë, salcë, ushqim për fëmijë, etj.

Përfshihen:

1 X mulli elektrik elektrik
1 X kokë prerëse
1 trup X për gota
1 X Manua me porosi

Reviews (0)

Be the first to review “Makinë gatimi, Bluares perimesh dhe mishi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Makinë gatimi, Bluares perimesh dhe mishi

20.0042.00 (-52%)

Add to Cart