Makinë e rrojës

15.0027.00 (-44%)

In stock

Të rehatshme për ta mbajtur dhe trajtuar, makinë elektrike e flokëve dhe mjekrës, është ideale për përdorim në dallim të vizitave në berber. Forma, rruarja dhe rregullimi flokëve shpejt dhe me lehtësi dhe gjithashtu është e mbushur, kompakt dhe portativ për përdorim të lehtë në përdorim. Mund plotësisht të zhytet në ujë dhe është mjaft i hollë për t’u përshtatur në një kuti për higjienë, sirtar, ose kabinet të mjekësisë, kjo pajisje e dobishme e bën të lehtë të shëndroni veten në më të mirën tuaj.

Karakteristikat
Modeli Nr: GM-561
3 në 1
E lehtë dhe kompakte
Thikë çeliku
Lehtë për të prerë flokët tuaj
Treguesi i tarifimit
Bateri e ringarkueshme
Tensioni: 220-240v50 / 60HZ 3w.
Profesionale për prerje flokësh
Çelësi i kalimit të lehtë mund të funksionojë
Elegante.

15.0027.00 (-44%)

Reviews (0)

Be the first to review “Makinë e rrojës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Makinë e rrojës

15.0027.00 (-44%)

Add to Cart