Magazinimi i veshjeve për rroba të palosshme

28.0038.00 (-26%)

In stock

28.0038.00 (-26%)

Përshkrim

Ruajtja e organizuar siç duhet e rrobave në shtëpi është çelësi për të kursyer hapësirë! Sot, së bashku me produktet tradicionale të chipboard dhe veshjet, ka një risi në botën e mobiljeve – veshjet prej pëlhure, të cilat në disa raste mund të bëhen një alternativë e shkëlqyer për opsionet klasike të veshjeve.

Përparësitë e kabineteve të palosshme prej pëlhure:

 • butësia dhe manovrimi – edhe një zonjë në miniaturë mund të lëvizë dollapë të tillë nëpër shtëpi;
 • modelet janë të tipit të palosshëm, që do të thotë se kur të lëvizni, nuk do të jetë e vështirë të merrni produktin me vete;
 • mbushja e brendshme mund të plotësohet me elementë të tjerë, duke siguruar kështu një hapësirë ​​ruajtjeje të organizuar në mënyrë racionale;
 • mbulesa për kutinë mund të lahet me makinë në programe të caktuara;
 • është me të vërtetë e mundur të rregulloni vetë kabinete të tilla: pjesët e thyera zëvendësohen lehtësisht me të reja, dhe tekstilet e grisura qepen;
 • kabineti mund të montohet edhe nga një person që nuk ka pasur kurrë përvojë në montimin e produkteve të tilla.

  Garderoba e magazinimit HCX është një kabinet prej pëlhure me kornizë të palosshme për ruajtjen e rrobave dhe këpucëve. Kjo ju lejon të mbani të rregullta dhe të rregullta gjërat, këpucët dhe sendet shtëpiake. Hapësira e brendshme e kabinetit mund të strehojë një sasi mjaft të madhe të rrobave tuaja dhe gjërave të tjera, duke i mbrojtur ato me siguri nga pluhuri dhe lagështia, dhe pamja origjinale e kabinetit do të jetë një dekorim shumë i favorshëm për çdo opsion për brendësinë ekzistuese të shtëpisë.

Kabineti përbëhet nga trarë metalikë dhe një mbulesë e bërë nga materiali i qëndrueshëm i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri, i cili shtrihet mbi kornizën e montuar. Vetë dizajni i një pjese të tillë të mobiljeve peshon shumë pak, prandaj, pas një montimi të thjeshtë të kabinetit, mund ta riorganizoni atë në çdo vend vetë, dhe në vetëm disa sekonda.

Garderoba HCX Storage është e përshtatshme dhe praktike për t’u përdorur, jo më keq se mobiljet tradicionale të mëdha dhe në të njëjtën kohë shumë më e lirë!


Karakteristikat e kabinetit të dollapit të ruajtjes HCX:

 • Dimensionet e montuara (Gjerësia / Thellësia / Lartësia): 130 x 45 x 175 cm;
 • Korniza: tuba metalikë të përbërë;
 • Materiali i fasadës: pëlhurë e trashë;
 • Ngjyra: asortiment;
 • Pesha e paketimit: 2.1 kg.
 • Seti i plotë i artikujve:

Mbulesa e fasadës prej pëlhure;

 • 6 rafte pëlhure;
 • 52 tuba me kornizë metalike;
 • 2 pako me lidhëse plastike;
 • 2 grepa metalike + tub varëseje;
 • Paketim kartoni

Vlersimet (0)

Be the first to review “Magazinimi i veshjeve për rroba të palosshme”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Magazinimi i veshjeve për rroba të palosshme

28.0038.00 (-26%)

Add to Cart