Lojë super 8BIT

16.0025.00 (-36%)

In stock

  • Kjo është një tastierë loje shumë klasike si në vitet 90, Ndërtuar në 620 lojëra klasike, shumë miq të lindur në atë epokë duhet të kenë një kujtesë të thellë të kësaj tastiere loje, Contra fingting, Mario dhe lojëra të tjera të nxituara për të luajtur në të kaluarën. Kjo makinë lojërash do të bëjë që shumë miq të kujtojnë kujtimet e tyre të fëmijërisë, It’sshtë koha të gjeni kujtime nga fëmijëria juaj.
  • A i mbani mend ditët e mira të vjetra kur luanit lojëra 8-bitëshe në TV? A ju kujtohet klasike si SUPER MARIO BROS, PACK HANT apo CONTRA? Tani keni mundësinë të luani përsëri me fëmijët tuaj në konsolën e re!
  • Armë (punon në marrës CRT, gjatësi kablli 65 cm) 2 kontrollues me kabllo të gjatë në një set (për 2 lojtarë),

16.0025.00 (-36%)

Përshkrim

Lojë super 8BIT TY 999 Version i ri

Përshkrim i produktit

Lojërat janë të integruara ose një kasetë falas është në dispozicion në paketë, nëse jo, lojërat falas janë të integruara në lojën video në TV të konzolës: Nga sportet e vërteta te aventurat me veprim të lartë … Nga arkadat klasike të goditura te titujt e filmave të mëdhenj .. Dhe akoma më shumë! Më shumë mundësi ju japin më shumë mënyra për të luajtur me shumë opsione të kontrolluesit dhe skuterin më të sofistikuar të dizenjuar ndonjëherë. Dhe ju lejon të kombinoni sistemin tuaj të teknologjisë së lartë 8-bit për të përfituar nga avantazhi i lojërave video. Sistemi më i përparuar i argëtimit….Më shumë lojëra ju japin qindra hite 8-bitëshe! Më shumë eksitim Tingull dixhital spektakolar me zëra realë. Fuqia stereo e zërit: 12v Konsumi i energjisë përshtatës ekskluziv i energjisë: Përafërsisht modelet -4W mund të ndryshojnë nga disponueshmëria

 

Makinë 1xgame;
Armë 1xgame;
2xgamepad;
Adaptor i rrymës 1x;
Kabllo 1xAV;

8.3

12345679

1016

Vlersimet (0)

Be the first to review “Lojë super 8BIT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Lojë super 8BIT

16.0025.00 (-36%)

Add to Cart