Llambë 3D hëne

20.0037.00 (-46%)

In stock

  • Teknologji superiore e shtypjes 3D: Bazuar në të dhënat astronomike nga sateliti NASA, teknologjia më e fundit e shtypjes 3D e përdorur, kthesat dhe malet e sferës janë krijuar për të treguar vërtet sipërfaqen e Hënës.
  • Kontrolli i ndjeshëm i prekjes: Prekni butonin metalik mund të ndryshojë ngjyrat e llambës (e bardhë e ngrohtë dhe e ftohtë) dhe shtypni gjatë për të rregulluar shkëlqimin e llambës; i përshtatshëm për dekorimin e një dhome, përdorni si llambë nate, dritë nate, llambë dekorative, për të krijuar një atmosferë të ngrohtë.
  • Bateri me jetëgjatësi të gjatë: Bateria e rimbushur USB e integruar, ka një cikël dhe performancë të fortë detyre dhe normalisht mund të përdoret gjatë karikimit (karikimi 2-3 orë, mund të përdoret 6-12 orë, në varësi të shkëlqimit të tij).
  • Dhuratë : Drita e hënës vjen në një paketë dhuratë, mund të dorëzohet direkt te prindërit, fëmijët, anëtarët e familjes ose miqtë si një dhuratë. ose Dhurata e Krishtlindjes, dhuratë për ditëlindje, dhuratë për ngrohjen e shtëpisë.

Përshkrim

PËRSHKRIM

Kënaquni të shikoni hënën e plotë  çdo natë të vitit duke sjellë këtë dritë hëne 3D në dhomën tuaj të gjumit.

Kjo llambë është bërë me teknologji inovative të printimit 3D, oxhak shtresë për shtresë dhe rikthen pamjen reale të Hënës. Çdo dritë e hënës individuale i është nënshtruar një procesi rigoroz 31 + orësh të shtypjes 3D duke përdorur teknologjinë më të përparuar që shfaq hënat me saktësi në çdo sipërfaqe dhe krater – duke rezultuar në një hënë tepër realiste.

Ajo përmban një shfaqje të saktë të sipërfaqes së Hënës dhe vjen me dy cilësime shkëlqimi që nuk do të rëndojnë sytë tuaj në errësirë. Pamja aktuale e dritës së natës bëhet që të duket si Hëna dhe ka kratere dhe shenja xhepi në sipërfaqe për të imituar sipërfaqen e Hënës.Si kjo, Hëna lëshon një shkëlqim të butë të bardhë që me të vërtetë duket si hëna (siç sugjeron emri) dhe do të ndriçojë zonën përreth saj me dritë të butë të bardhë. Mund ta vendosni ku të dëshironi. Kjo do të jetë shtesa perfekte për tryezën e shtratit të fëmijës tuaj në dhomën e gjumit ose në zyrën e shtëpisë ku thjesht dëshironi një dritë të butë dhe të këndshme relaksuese. Llamba e hënës është një llambë 3D që mund të përdoret si llambë tryeze, llambë zbukurimi shtëpie, llambë e dhomës së ndenjes dhe sende zbukurimi. Shtë shumë i lëvizshëm dhe i lehtë me një dizajn të sofistikuar.

DETAJE:
Materiali: Trup plastik dhe mbajtëse druri
Përmasat: Madhësia e rregullt është 15 cm në diametër dhe e madhe me një diametër prej 20 cm.
* Përfshihet burimi i dritës LED
* Karikim USB

 

 

 

 

Vlersimet (0)

Be the first to review “Llambë 3D hëne”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart

No products in the cart.