Llambat LED për dekorimin e pemës së Krishtlindjes me telekomand

27.00

In stock

Shijoni festat e Krishtëlindjes dhe Vitit të Ri dhe krijoni një atmosferë komode për të dashurit
Llamba vertikale LED do të ndezin pemën tuaj të Krishtlindjes lehtësisht dhe pa kabllo gjarpëruese, pa telashet e dekorimit
Llambat kanë një formë sferike dhe një diametër shumë më të madh se ndriçimi standard i Vitit të Ri
Teknologjia e kursimit të energjisë LED
Lehtë për t’u përdorur
Zgjidhni nga tre mënyra të largëta të funksionimit, 16 ngjyra dhe modele të ndryshme për ndezje, ngjyra të alternuara ose dritë të ndezur
I pershtatshem per pemet e Krishtlindjeve deri ne lartesi 230cm
64 llamba të rregulluara në 8 varg (8 llampa për rresht)
Gjatësia e një vargu: 180cm
Thjesht vendosni unazën mbi majën e pemës së Krishtlindjes dhe ulni vargjet poshtë
Efektet e mrekullueshme të dritës për një shkëlqim festiv, shkëlqim të fuqishëm dhe tepër spektakolar dhe atmosferë

27.00

Vlersimet (0)

Be the first to review “Llambat LED për dekorimin e pemës së Krishtlindjes me telekomand”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Llambat LED për dekorimin e pemës së Krishtlindjes me telekomand

27.00

Add to Cart