Llamba projektori Sunset

15.0037.00 (-59%)

In stock

15.0037.00 (-59%)

Përshkrim

Imagjinoni një diell të ulët në dhomën tuaj

Perëndimi i diellit është romantik, frymëzues dhe i aftë për Instagram, megjithatë shumica prej nesh gjejnë kohë për këtë përvojë të veçantë kur jemi me pushime dhe natyrisht në një vend të përsosur. Me këtë llambë të perëndimit të diellit ju mund të shijoni drejtpërdrejt momentet qetësuese, të bukura dhe ndryshuese të jetës së një perëndimi të diellit pa një vend ekzotik.

 

Kënaquni me BUKURINE  HIPNOTIKE TE DIELLIT

Ekziston një tendencë e natyrshme për të ndaluar dhe shikuar në një perëndim të mrekullueshëm të diellit. Duke parë bukurinë dhe frikën e perëndimit të diellit, ju mund të ngadalësoni perceptimin tuaj për kohën. Kur e bëni këtë, ka të ngjarë të kapeni në këtë moment dhe mendja juaj merr një pushim nga shqetësimi për të kaluarën ose shqetësimi për të ardhmen.

Bërë nga materialet më të mira

Llamba jonë e perëndimit të diellit e bërë nga lente optike borosilikate të lartë me indeks thyes të lartë, dhe drita është më e qartë dhe më transparente. Ka një transmetueshmëri më të fortë të dritës sesa lentet e zakonshme inferiore.

Një aureolë e ngjashme me muzgun mund të krijojë një atmosferë romantike dhe unike në perëndimin e diellit. Siç shihet në TikTok, tani mund ta përdorni këtë llambë të perëndimit të diellit për të projektuar një perëndim të përsosur të diellit në çdo sipërfaqe në shtëpinë tuaj, ditën ose natën.

ZBUKUROJENI AMBIENTIN E DHOMES TUAJ

Llamba është plotësisht e rregullueshme për të mbuluar një pjesë ose të gjithë dhomën. Pavarësisht nëse bëhet fjalë për një ambient romantik në dhomën tuaj të gjumit ose një shkëlqim unik të tavanit për ta parë, kjo Llambë LED Sunset Projector me siguri do të tejkalojë pritjet tuaja.

EFEKTE TE NDRYSHME ME NGJYRA TE NDRYSHME

4 ngjyra të lehta për të zgjedhur me humor dhe mjedis të ndryshëm. Të gjitha dritat mund të përzihen dhe përputhen:

Perendimi i kuq (sharmi)
Dielli (romantike)
Perëndimi i diellit (i gjallë)
Ylber (dashuri)

 

SPECIFIKIMET E Llambës

 

Product Size 8.46 x 7.95 x 7.76 inches
Material Alloy, Plastic, High boron glass
Light Colors Red Sunset、Sun、Sunset、Rainbow
Powered  USB cable
Weight 500g
Voltage ≤ 36v
Package include 1 x Lamp
1 x User manual

 

180 ° RRESHTESHM

Aliazh alumini i rregullueshëm 180 ° bosht i përbashkët universal pa rënie bojë, më e bukur për mishin nevojat tuaja të ndryshme.

 

Vlersimet (0)

Be the first to review “Llamba projektori Sunset”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Llamba projektori Sunset

15.0037.00 (-59%)

Add to Cart