Llamba kopshti me energji diellore dhe ndjesi automatike

10.0021.00 (-52%)

In stock

Përshkrim

2pr Ndjenjë automatike e llambës LED me energji diellore Llamba me top kopsht për lëndinë për oborr

Karakteristikat:

– IP65 i papërshkueshëm nga uji dhe anti-ndryshk, i përshtatshëm për natyrë.
– Jetë e gjatë shërbimi, konsum i ulët i energjisë, kursim i energjisë.
– Ndizni çelsat, nuk kërkohet lidhje, karikim automatik diellor.
– Karikimi diellor gjatë ditës, ndizet automatikisht natën.
– I përshtatshëm për ndriçimin e natës të kopshtit, lëndinës, oborrit, shtigjeve, etj.
– Lehtë për t’u instaluar, lehtë për t’u futur në lëndinë.

 

Specifikimet:

Materiali: ABS
Mënyra e funksionimit: kontroll automatik i dritës, dritë konstante
Ngjyra e dritës: 6500-9000K
I papërshkueshëm nga uji: IP65
Forma: Forma e një topi
Kapaciteti i baterisë: 1.2V 200mAh
Madhësia: Rreth 100x340mm / 3.93×13.38in

Shënim:

  • Ju lutemi lejoni ndryshimin 0.5-1 inç për shkak të matjes manuale. (1 inç = 2.54 cm)
  • Udhëzimet e instalimit nuk janë të përfshira. Rekomandohet  instalimi profesional!

Paketa përfshin:
2 x llambë LED diellore

Vlersimet (0)

Be the first to review “Llamba kopshti me energji diellore dhe ndjesi automatike”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart

No products in the cart.