Llamb Tharëse Xheli LCD 36 LED Sensor Automatik

25.0045.00 (-44%)

In stock

Tharse zheli profesional me 4 kohë ndryshme, lazer i cili leshohet automatikisht kur futni doren apo këmbën dhe zgjedhni sekondat sa deshironi. Posedon dhe panel i cili tregon sa kohë ka mbetur deri sa të mbaroj !

  • Tensioni: 110V-240V
  • Lloji: Llampat UV
  • Lloji: Llambë akulli
  • Fuqia: 54W
  • Rruaza llambash: 36 LED PCS

25.0045.00 (-44%)

Reviews (0)

Be the first to review “Llamb Tharëse Xheli LCD 36 LED Sensor Automatik”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Llamb Tharëse Xheli LCD 36 LED Sensor Automatik

25.0045.00 (-44%)

Add to Cart