Llak për pastrimin dhe lustrimin e makinave 260 ml silikon qumështi + sfungjer | 1 + 1

10.0032.00 (-69%)

In stock

10.0032.00 (-69%)

Përshkrim

Glovebox Shine Milk Silikoni 260 ml + Dhuratë sfungjeri 1 + 1

Pesha: 260 ml.

Parandalon kutinë e dorezave të plasë makinën tuaj nga dielli dhe të ftohtit, mbron dhe shkëlqen.

Parakolp vinyl Glovebox mbron dhe rigjeneron plastikën.

Parandalon plakjen dhe plasaritjen me formulën e saj të veçantë me performancë të lartë.

Falë formulës së tij anti-statike, ai largon pluhurin në zonën e aplikuar.

Effectiveshtë efektive për një kohë të gjatë.

Aplikacion:

Hidheni atë në zonën e dëshiruar dhe lyeni me një leckë të pastër dhe të thatë.

Prit një minutë.

Pas tharjes, fshijeni përsëri me një leckë të pastër dhe të thatë.

Paralajmërim:

Nëse gëlltitet, mos nxisni të vjella dhe kërkoni këshilla mjekësore.

Mbajeni larg fëmijëve.

Mbajeni larg syve dhe ushqimit.

Reviews (0)

Be the first to review “Llak për pastrimin dhe lustrimin e makinave 260 ml silikon qumështi + sfungjer | 1 + 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Llak për pastrimin dhe lustrimin e makinave 260 ml silikon qumështi + sfungjer | 1 + 1

10.0032.00 (-69%)

Add to Cart