LED Reflektor diellorë me sensor

15.0050.00 (-70%)

In stock

  • Pesha e artikullit: 99.8 g
  • Paketa Përmasat: 12.3 x 12.3 x 9 cm
  • Prodhuesi i referencës: 2P-46LED
  • Pjesa e Numrit: 2P-46LED
  • Power dhe Plug Përshkrimi: diellore
  • Bateritë janë të përfshira? jo
  • Kërkohet bateri? jo

15.0050.00 (-70%)

Përshkrim

Ndriçues LED në reflektor që lejojnë ndriçimin deri në 160 lumen
të mjaftueshme për të kthyer natën në ditë dhe t’ju ofrojë shikueshmëri të mjaftueshme para shtëpisë tuaj ose në vendin e punës
panel diellor që thith dritën gjatë ditës, 7h ngarkim= 12h ndriçim
mënyra automatike e funksionimit
pa konsumin e energjisë elektrike
afati perdorimit është 50 herë më i gjatë
Sensori PIR aktivizohet kur lëviz në distancë 3m – nëse nuk zbulohet asnjë lëvizje brenda 10 sekondave, aktivizohet një ndriçim i filtruar + Sensori i natën
lehtë për t’u instaluar
i papërshkueshëm nga uji
lloji i baterisë: DC3.7V 1200mAh Li-ion Battery
5.5V 0.55W
dimensionet: 124 x 96 x 48mm

Vlersimet (0)

Be the first to review “LED Reflektor diellorë me sensor”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Vendmbajtëse

LED Reflektor diellorë me sensor

15.0050.00 (-70%)

Add to Cart