LED projektor në derë me logon e Makinës

10.0015.00 (-33%)

In stock

 • Pa vrima, pa tela! Keni dhjetra modele të markave të makinave për të zgjedhur, perfekte për çdo makinë!
 • Projektori më i fundit i dyerve pa tel të makinës me sistemin japonez të projektimit me definicion të lartë, modeli është i qartë dhe i ndritshëm.
 • Duke përdorur një pajisje inteligjente të induksionit të magnetit, hapni derën automatikisht, jo vetëm që mund të përmirësojë shkallën e makinës tuaj, por gjithashtu mund të përdoret si një dritë paralajmëruese e makinës për të parandaluar aksidentet.
 • BMW AUDI MERCEDES. GOLF dhe shumë marka të tjera…

10.0015.00 (-33%)

Përshkrim

Përditësoni makinën tuaj menjëherë dhe bëhuni më cool në rethine!

 • Dizajn pa tel i produktit, pa shpime dhe instalime elektrike, me ngjitës ngjitës 3M, i lehtë për t’u instaluar në derën e makinës tuaj!

 • Përdorimi i sistemit japonez me rezolucion të lartë lazer 3D me ndriçim super të ndritshëm, i cili ka një model të qartë dhe të ndritshëm, efekti i projeksionit në treg produktet e tjera nuk mund të përputhen!

 • Modelet opsionale të projeksionit janë të pasura për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja!

 • Një pajisje induktive me magnet inteligjent ndez automatikisht dritën kur hapet dera dhe fiket automatikisht kur dera është e mbyllur.

 • Projektuar posaçërisht për tifozin e modifikimit automatik: ne synojmë t’u sjellim më shumë argëtim makinës shoferëve

Specifikimet:

 • Mundësuar nga bateri 3xAAA 4.5V (bateritë nuk përfshihen)

 • Fuqia e daljes: 1.5 W

 • Temperatura e punës: -40 gradë 105 gradë

 • Përmasat: 6.5 x 6.5 x 1.5 cm

 • Pesha: 100g

Udhezime Instalimi:

Vlersimet (0)

Be the first to review “LED projektor në derë me logon e Makinës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

LED projektor në derë me logon e Makinës

10.0015.00 (-33%)

Add to Cart