Led Fener – Dritë dore

25.0035.00 (-29%)

In stock

  • Fuqi 28 000W, dhe punon me 1 bateri litiumi (18 000mah)
  • Fuqia e ledit deri 200 metra
  • Paketi permban bateri dhe karikues

25.0035.00 (-29%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Led Fener – Dritë dore”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Vendmbajtëse

Led Fener - Dritë dore

25.0035.00 (-29%)

Add to Cart