LED DRTIE ME KONTROLLUES (seti 3)

15.0037.00 (-59%)

In stock

15.0037.00 (-59%)

Përshkrim

Dritat me telekomandë | Dritat Wireless | LED Dritat e kabinetit me bateri

DRITAT LED me telekomandë jane te rehatshëm, kurseni energji dhe jane lehtë për t’u përdorur.

 

Përshkrim:

  • Kontrolloni në 2 mënyra: Ndizni / OFF dritën duke shtypur çelësin e dritës në dritë ose duke përdorur telekomandën.
  • Telekomanda ju lejon të rregulloni shkëlqimin në 2 nivele
  • Funksioni i kontrollit të kohës për të fikur dritën për 30 minuta
  • Pa tel në një distancë deri në 10ft
  • Mënyrë e thjeshtë për tu instaluar

Brezi i ri i dritave LED mund të vendoset të fiket pas 30 minutash, praktike dhe duke kursyer  energji. Kjo dritë është e sigurt që fëmijët të prekin dhe të veprojnë.
-3 drita të drejtuara me 1 telekomandë, LED super i ndritshëm, 110 lumen, dritë e bardhë 6000K. Ndizni / fikni dritat e menteshave me telekomandë dhe çelësin e lenteve.
Kohëzgjatja prej 80 orësh – Shtypni butonin e ndriçimit 50% ose 100% për të zgjedhur nivelin e ndriçimit, Punon me 3 bateri AAA (nuk përfshihen) Mos ngurroni të rregulloni në përputhje me nevojat tuaja për ndriçim. Nëse dëshironi të zgjasni kohën e përdorimit, vazhdoni të përdorni 50% shkëlqim.
-Lehtë për tu instaluar – ngjitet lehtë kudo me shirit të dyanshëm. Baza e telekomandës mund të ngjitet, E fortë kur ngjitet pa gërvishtur mobiljet. Dritat e pambukut mund të vendosen në dollap, dollap, dhomë gjumi, bibliotekë, qilar, kuzhinë, korridor, shkallë, sirtar, korridor ose në ndonjë vend tjetër të errët.

Specifikimet:

Materiali: ABS / pc
Tensioni: 4.5V
LED: LED 3W
Lloji i baterisë së dritës: 3 bateri LED AA AAA – gjithsej 9 (nuk përfshihen)
Lloji i baterisë me telekomandë: 2 bateri AAA (nuk përfshihen)

Vlersimet (0)

Be the first to review “LED DRTIE ME KONTROLLUES (seti 3)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

LED DRTIE ME KONTROLLUES (seti 3)

15.0037.00 (-59%)

Add to Cart