LED dritë për SIGURI

10.0021.00 (-52%)

Out of stock

 • Panel diellor shumë efikas dhe 100 LED super të ndritshëm
  Kjo dritë dielli funksionon automatikisht pa energji elektrike ose një bateri shtesë, e pajisur me panelet diellorë kryesorë në botë (silic monokristalor) për të kthyer deri në 19 përqind të dritës së diellit në energji elektrike
 • 100 LED të modernizuar me fuqi të lartë sigurojnë ndriçim të shkëlqyeshëm deri në 600lm. Ofron ndriçim të shkëlqyeshëm dhe kthen një hapësirë ​​të errët në një hapësirë ​​të ndriçuar me shkëlqim dhe ofron siguri për shtëpinë tuaj
 • 3 mënyra të funksionimit
 • Drita jonë e papërshkueshme nga uji e sensorit të lëvizjes në shtëpi vjen në 3 mënyra funksionimi për të trajtuar skenarë të ndryshëm të përdorimit. Ato janë modaliteti i sensorit + modaliteti i sensorit të dritës së zbehtë + modaliteti i dritës së dobët mund të përdoret gjerësisht për kopsht, oborr, oborr spanjol, garazh në kuvertë, portik të rrugës, lëndinë, vendkalim në të gjitha kushtet e motit
 • Modaliteti i sensorit mund të jetë vërtet i përshtatshëm
 • Aktivizoni natën kur zbulohet sensori i lëvizjes dhe fikeni automatikisht brenda 15 sekondave pasi të ndalet lëvizja
 • Ndriçim me një kënd të gjerë 270 gradë
 • Dritat diellore të murit me përdorimin e LED-ve të integruar 4-anësh me një kënd të gjerë ndriçimi, diapazoni i ndriçimit mund të përmirësohet deri në 270 gradë. Pra, zona e mbulimit është azhurnuar pothuajse tre herë më shumë se më parë. Punoni si burim drite.
 • I përshtatshëm për aktivitetet tuaja brenda natës ose nevojat e sigurisë

10.0021.00 (-52%)

Përshkrim

🌞REHATI, PAQE E MENDJES DHE SHTEPISE TUAJ🏠

Mbani veten dhe shtëpinë tuaj të sigurt duke ndezur 100 drita LED diellore ne mure që rrezatojnë zonën e dëshiruar për të zbuluar nëse ka ndonjë sulmues! Ndërtimi superior i dritës siguron që veranda ose oborri juaj të jetë plotësisht i ndriçuar për 8 orë drejtpërdrejt. Teknologjia e përparuar e pajisur me këtë produkt e bën rrezet e diellit një zgjedhje të sigurt për të shtuar një shtresë shtesë sigurie në shtëpinë tuaj.

Specifikim:

Këndi i sensorit: 120 gradë
Vlerësimi i hidroizolimit: IP65
Materiali  i strehimit: ABS
Fuqia: 2W
Um Lumens: 600lm
Kapaciteti i baterisë: 1800mAh
Koha e karikimit: 8 – 12 orë (me rrezet e diellit direkte)
Koha e shkarkimit: mbi 10 orë (varet nga zgjedhja e modalitetit)

100 rrezet e diellit LED

Të pajisura me 100 drita LED, dritat e fuqishme ofrojnë ndriçim të pabesueshëm deri në 1000 lumen. Gjithashtu, këndi i lëvizjes është 270 gradë, gjë që e bën atë të përshtatshëm për oborre, kopshte, shteg, derë hyrëse, gardh, etj.

TEKNOLOGJIA E GUIDAVE

Të pajisura me 100 drita LED, dritat e fuqishme ofrojnë ndriçim të pabesueshëm deri në 1000 lumen. Gjithashtu, këndi i lëvizjes është 270 gradë, gjë që e bën atë të përshtatshëm për oborre, kopshte, shteg, derë hyrëse, gardh, etj.

Përgatitur për të gjitha kushtet e motit

Drita e diellit është e përbërë nga material i papërshkueshëm nga uji IP65, i cili e bën produktin perfekt për kushtet ekstreme të motit, përfshirë borën dhe mjegullën.

Modalitetet inteligjente

Sensori i lëvizjes së dritës mund të zbulojë lëvizjen e njerëzve nga 3-5 metra, dhe madje të kontrollojë ndezjen dhe fikjen automatike të dritës.

NDERTIM CILESORE

Projektuar me kujdes me material ABS me cilësi të lartë, rrezet e diellit 100 LED janë bërë për qëndrueshmëri, gjë që e bën produktin të zgjasë me vite.

Reviews (0)

Be the first to review “LED dritë për SIGURI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

LED dritë për SIGURI

10.0021.00 (-52%)