L8STAR BM10 Mini Celular

30.0045.00 (-33%)

In stock

Celular i hapur për përdorim në mbarë botën.

Karakteristikat kryesore:
● Mund të përdoret si telefon celular kur futni një kartë SIM nano.
● Kryen sinkronizimin e mesazhit me anë të Bluetooth.
● Përdoret si telefon Bluetooth për të bërë një telefonatë, duke dëgjuar muzikë.
● Lehtë për të kryer dhe për të operuar, pa duar nga telefoni celular dhe tablet PC.

Madhësia e ekranit: 0.66 inç
Bluetooth: BT3.0
Karta SIM: kartë SIM dyfishe dhe 1 kartë TF mund të futen në të njëjtën kohë
Rrjeti: GSM 850/900/1800 / 1900MHz
Bateri: 350mAh bateri me kapacitet të madh ju ofron një eksperiencë të gjatë.

 

 

30.0045.00 (-33%)

Reviews (0)

Be the first to review “L8STAR BM10 Mini Celular”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

L8STAR BM10 Mini Celular

30.0045.00 (-33%)

Add to Cart