Korrigjues i qëndrimit të trupit

7.0014.00 (-50%)

In stock

Një mbajtëse shpatullash ose protezë kockore e kockave të kockave do t’ju japë që të keni një shpinë të drejtë dhe një pamje të shëndetshme përsëri
Qëndrimi i shkëlqyeshëm natyral është diçka që duhet të bëni për të rregulluar pjesën e poshtme të shpinës për të ndihmuar në lehtësimin e dhimbjeve dhe simptomave të tilla si ishiatiku, lordoza dhe skolioza.
Korigjuesi ynë i mbështetjes së pasme është bërë nga materiale me cilësi të lartë që janë të rehatshme dhe të frymëmarrës
Ju mund ta vishni këtë në punë, në shtëpi ose të bëni aktivitete të kohës së lirë nën rroba
Korrigjuesi i qëndrimit është i pajisur me rripa plotësisht të rregullueshëm.
Kjo mund të përshtatet në madhësitë më të mëdha të burrave dhe grave.
Thjesht tërhiqni ose lëshoni rripat për t’iu përshtatur trupit tuaj

7.0014.00 (-50%)

Reviews (0)

Be the first to review “Korrigjues i qëndrimit të trupit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Korrigjues i qëndrimit të trupit

7.0014.00 (-50%)

Add to Cart