Kontrolluesi i Lojërave Wireless Gamepad për PUBG iPhone Android

14.0018.00 (-22%)

In stock

 • Karakteristikat e produkteve:
 • Dizajni: 3 në 1, aktivizim, lojë.
 • Dizajni ergonomik e bën atë të qëndrueshëm dhe të lehtë për t’u përdorur.
 • portativ: Portable dhe i lehtë, i lehtë për tu shijuar lojërat tuaja kudo që dëshironi.
 • rregullueshme: E zgjerueshme dhe e personalizueshme për çdo telefon celular
 • Mbështetje maksimale për një lartësi prej 82 mm dhe gjerësi 173 mm.
 • Ndjeshmëri e lartë: Sigurohuni që gishtat të preken butësisht.
 • Lëvizja për prekje të ndjeshme në prekje të dorës së majtë, të dorës së djathtë.
 • Pa ndërhyrje: Pa ndërhyrë në llojin dhe ekranin e telefonit tuaj celular, ju ndihmojnë të përqendroheni në lojërat tuaja.
 • Instalimi i thjeshtë:
 • Instalim dhe heqje e thjeshtë
 • Shkruani 3 në 1 lojë kontrolluese Mobile Materialet e përcaktuara ABS Platformë universale
 • Lojë e mbështetur PUBG, Rregullat e mbijetesës, thikat nga pajisjet e mbështetura
 • Pajisja më e ekranit me prekje

14.0018.00 (-22%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Kontrolluesi i Lojërave Wireless Gamepad për PUBG iPhone Android”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Kontrolluesi i Lojërave Wireless Gamepad për PUBG iPhone Android

14.0018.00 (-22%)

Add to Cart