Kontrollues W11 + për lojëra mobile me L1R1 dhe levë universale

7.4921.00 (-64%)

In stock

Paketa e përputhshme: Po, lloji i ndërfaqes: Lloji USB: Pllaka lodrash, numri i modelit: Kontrolluesi W11 +, i tij: paneli i kontrollit W11 + me bankën e kontrollit, lloji: butoni i aktivizimit të zjarrit Funksioni: levë telefoni, Funksioni 1: butoni, Funksioni 2: Aktivizimi, Funksioni 3: për Gamepad Funksioni 4: Lodra Ios, Funksioni 5: Gamepad, Funksioni 6: Kontrolluesi i Lëvizjes, Funksioni 7: Funksioni 8: Lodra e Telefonit, Funksioni 9: Kontrolluesi, Funksioni 10: Lodër, Funksioni 11: kontrolluesi i lojës

7.4921.00 (-64%)

Përshkrim

PUBG Mobile Wireless W11 + Shirit lodrash me telekomandë për iPhone Android

Material me cilësi të lartë, dizajn ergonomik, shumë i qëndrueshëm.

Fleksibilitet, precizion, rehati Lehtë për tu kontrolluar

Kompakt, i lëvizshëm dhe i qëndrueshëm

Dizajn i kthyeshëm: mos bllokoni shikimin e lojtarit

Kllapa kryesore e trupit mund të shtrihet lart e poshtë I përshtatshëm për shumicën e telefonave Butoni i palosjes së pasme e bën atë një mbajtëse telefoni të lehtë

Materiali: kompjuter + metal

Reviews (0)

Be the first to review “Kontrollues W11 + për lojëra mobile me L1R1 dhe levë universale”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Kontrollues W11 + për lojëra mobile me L1R1 dhe levë universale

7.4921.00 (-64%)

Add to Cart