Kompresor dixhital 12V

30.0050.00 (-40%)

In stock

Posedon ekran dhe drite per gjera te ndryshme
Ngjyra: e zezë dhe e gjelbër
Madhësia: 245 * 175 * 79mm
Materiali: ABS
Tensioni i punës: 12V
Rryma e punës: 10A

30.0050.00 (-40%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Kompresor dixhital 12V”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Kompresor dixhital 12V

30.0050.00 (-40%)

Add to Cart