Komplet tiganisje prej 3 copash – Fërgoni tiganin me kovë dhe kapak xhami

11.0016.00 (-31%)

In stock

  • Tonë tigsnin me kovë dhe Kapak prej qelqi mund të përdoren gjithashtu si avullore ose një tigan për salcat e supave dhe qepave.
  • Ky fryer i thellë i përditshëm është i përsosur për mish pule, peshk ose anët më të vogla të skuqura dhe unaza qepësh.
  • Gjithashtu ideal për karvan dhe kampe.
  • Peshë e lehtë 10 “Diametri Kapaciteti 5 kuart
  • Udhëheqës i Lirë Kadmium
  • Përfshinë Fishek shportë Kapak xhami

11.0016.00 (-31%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Komplet tiganisje prej 3 copash – Fërgoni tiganin me kovë dhe kapak xhami”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Komplet tiganisje prej 3 copash - Fërgoni tiganin me kovë dhe kapak xhami

11.0016.00 (-31%)

Add to Cart