Komplet mini makine qepëse për fillestarë Thurje elektrike shumëfunksionale për shtëpinë

50.0072.00 (-31%)

In stock

50.0072.00 (-31%)

Përshkrim

 

  • Nëse jeni fillestar që kërkoni të mësoni të qepni, kjo është makina perfekte për ju. Nëse jeni një trajner me përvojë, por ndiheni pak jashtë praktikës, kjo makinë është gjithashtu një rifillim i shkëlqyeshëm për ju. Udhëzuesi i lexueshëm lehtë do t’ju përcjellë me gjithçka që ofron kjo makinë, duke përfshirë veçoritë themelore dhe opsionet e qepjes. Me 12 qepje të integruara, ju mund të krijoni sipas dëshirës tuaj; kjo makinë madje ka një mundësi kuvertë, e cila ju lejon të siguroni me lehtësi skajet e lirshme. A po planifikoni një pushim dhe jeni të interesuar ta bëni atë ndërsa pushoni? Ose mbase planifikoni të merrni klasa shtesë të qepjes dhe të bëheni më me përvojë. Kjo makinë ka ruajtjen që ju nevojitet për të ruajtur furnizimet dhe është e lehtë për tu transportuar nga një vend në tjetrin. Ju mund të zgjidhni të përdorni përshtatësin e përfshirë të energjisë ose të përdorni 4 bateri AA, të cilat do ta bëjnë më të lehtë për ju të filloni kudo, kurdo që të jeni gati. Easiershtë më e lehtë se kurrë të përfundosh projektet e tua të qepjes.

 

 

 

Qepje shumëfunksionale:

  • Kjo makinë ka 12 qepje, e cila ju lejon të qepni butona, vrima butoni, zinxhirë, qepje etj. Me fije të dyfishtë dhe shpejtësi të dyfishtë, do të merrni një thurje të pastër, të drejtë, të fortë, por të bukur. Kjo makinë mundëson dredha -dredha automatike, qepje rrethore dhe qepje të kundërt (kuvertë) me një zgjedhje të butonit ose çelësit të pedalit.

Karakteristikat e përshtatshme:

  • Drita e integruar e qepjes ju lejon të lidhni me lehtësi makinën dhe të shihni të gjitha detajet e punës tuaj. Sirtari i magazinimit siguron ruajtje për pajisje të tilla si mbështjellje, gjilpëra dhe fije, duke e bërë të lehtë të keni gjithçka që ju nevojitet brenda mundësive.
    Madhësia për të kursyer hapësirë:
    Kjo makinë ju lejon të investoni në një makinë cilësore që do t’ju lejojë të qepni një numër të madh gjërash si rroba, çarçafë dhe mbështjellës jastëkësh pa lënë shumë hapësirë. Shtë një produkt i përsosur për fillestarët dhe për ata që duan të krijojnë projekte të përditshme të qepjes DIY.

Trajtimi portativ:

  • Dizajni kompakt i kësaj makine e bën atë lehtësisht të lëvizshëm. Mund të vishet lehtësisht në një udhëtim ose të merret për dhe nga klasat e qepjes. Thjesht kapni dorezën e rehatshme të mbajtjes dhe jeni gati ta merrni me vete. Furnizojeni atë me përshtatësin e përfshirë AC / DC ose 4 bateri AA (nuk përfshihen) për transportueshmëri shtesë.

Udhëzues Përdorues:

  • Manuali i përfshirë i udhëzimeve është i lehtë për t’u lexuar, duke filluar shpejt me aventurat tuaja të qepjes. Gjeni gjithçka që duhet të dini për funksionet themelore, si dhe rekomandimet për llojet e pëlhurave dhe opsionet e qepjes.

SPECIFIKIMET

Madhësia e paketës: 31×29.5x15cm
Pesha: 2.6 kg
Ngjyra: Vjollcë dhe E Bardhë
Dalja: 6V 1200mA
Furnizimi me energji elektrike: 4 * bateri AA (nuk përfshihen) ose përshtatës AC / DC
Materiali: Aliazh zinku

 

Fletëpalosje për paketim

1 x makinë qepëse Overlock
1 x Përshtatës energjie
1 x pedale këmbë
1 x Vendosja e aksesorëve
1 x Manual përdoruesi

Reviews (0)

Be the first to review “Komplet mini makine qepëse për fillestarë Thurje elektrike shumëfunksionale për shtëpinë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Komplet mini makine qepëse për fillestarë Thurje elektrike shumëfunksionale për shtëpinë

50.0072.00 (-31%)

Add to Cart