Komplet Bikini rruajtëse me 5 koka, për femra

12.0032.00 (-63%)

In stock

12.0032.00 (-63%)

Përshkrim

Makinë prerëse për bikini

E përkryer për prekje të shpejta, të sakta dhe për formësimin e linjës tuaj të bikinit.

Rruajtëse petësh këndore

Ngjitësja me petë hipoallergjike siguron rruajtje shumë të ngushtë dhe të rehatshme.

Peeling rrotullues

Ky pastrues ndihmon në parandalimin e qimeve të rritura dhe djegien e briskut. Përdoreni atë si pjesë të rutinës tuaj të rregullt të pastrimit.

Udhëzues i rregullueshëm i gjatësisë

Klikoni në udhëzuesin për të zgjedhur nga katër gjatësi të ndryshme.

Performancë e rehatshme

Pritini ose bëni një dush. Dizajni i lagësht / i thatë ju lejon të gjeni komoditetin dhe komoditetin tuaj përfundimtar.

Mundësuar nga bateria

Prerësja pa tel është e lehtë për t’u përdorur dhe përdorur. Mundësuar nga një bateri AA (e përfshirë).

Gati për të udhëtuar

Çanta e përfshirë e bukurisë mban kompletin e organizuar për ruajtje ose udhëtim.

Specifikimet

  • Makinë prerëse për bikini
  • Udhëzues i rregullueshëm i gjatësisë
  • Rruajtëse petësh këndore
  • Peeling rrotullues
  • Gati për të udhëtuar – Përfshihet një çantë bukurie
  • Mundësuar nga bateria: Bateria AA e përfshirë

REMINGTON Trupi i butë dhe seti bikini

Elegante dhe e thjeshtë me REMINGTON Smooth & Silky Body & Bikini Kit. Prerësja e bikinit dhe udhëzuesi i rregullimit të gjatësisë janë perfekte për prekje të shpejta dhe formësim të linjës bikini. Rruajtësi i fletës me kënd ju afron edhe më shumë, me petë hipoallergjike për të parandaluar acarimin e lëkurës. Peeling rrotullues ndihmon në parandalimin e depërtimit të flokëve dhe djegieve me brisk, dhe ju mund të gjeni modelin tuaj më të rehatshëm të zbukurimit të lagësht / të thatë. Plus, çanta e përfshirë e bukurisë e mban kompletin të organizuar për ruajtje dhe udhëtim.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Komplet Bikini rruajtëse me 5 koka, për femra”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Komplet Bikini rruajtëse me 5 koka, për femra

12.0032.00 (-63%)

Add to Cart