Koka e dushit me gur joni 30% Shtypje me te lart te ujit

10.0026.00 (-62%)

In stock

Merrni lëkurë më të butë, zvogëloni sekretimin e vajit, rrisni qëndrueshmërinë e qelizave, shijoni përvojën e banjës me presion të lartë në banjë me jon negativ të mineralizuar në banjën tuaj.
Pastron ujin dhe rinovon lëkurën tuaj në vaskën tuaj, duke e përdorur atë eliminon lodhjen, liron dhe ngroh gjymtyrët, dhe çon në një gjendje fantastik.
Përdor materialin ekologjik ABS, me një dizajn transparent dhe të qartë, me filtër të densitetit të lartë, i cili mund të hiqet për pastrim të lehtë, i përshtatshëm për burra, gra, fëmijë dhe kafshë shtëpiake.

10.0026.00 (-62%)

Përshkrim

Fuqizoni dushin tuaj, ulni shpenzimet tuaja

Dëshironi 200% më shumë energji nga dushi juaj, pa shpenzimet e tepërta të ujit? Dush i zëvendësimit të modës Rymerce 3 kompakton ujin përmes sistemit të pastrimit të filtrit jonik dhe topave minerale, duke rritur ndjeshëm presionin, ndërsa ul kostot me 30% – një luks i përballueshëm që me të vërtetë paguan vetë.

ionic shower head spraying

Më shumë presion – më pak kosto

Rritje mbresëlënëse për shëndetin dhe bukurinë tuaj

Lëkura e bukur vjen standarde

Topat minerale injektojnë lëndë ushqyese jetike thellë në dermën tuaj, duke shuar lëkurën – zvogëlojnë prodhimin e naftës irrituese, rritin qëndrueshmërinë e qelizave, ndërsa zbutin dhe qetësojnë lëkurën.

Mbroni familjen tuaj

Shumë njerëz nuk e kuptojnë që lëkura – një nga organet më të mëdha rëndësishme të trupit – thith gjithçka, madje edhe kimikate të ashpra si klori ose irritues që shfaqen natyrshëm si shkalla e gëlqeres. Sistemi i filtrimit të dyfishtë jonik të Rymerce eliminon shpejt klorin ndërsa teknologjia e rritur e presionit të ujit zvogëlon krijimin e shkallës së gëlqeres, për një dush që ju lë të ndjeheni të pastër dhe të shëndetshëm.

ionic shower head installation

Instalimi më i lehtë – Nuk kërkohen mjete

Hapi 1: Fshih kokën tënde të dushit të dikurshëm.

Hapi 2: Vidhos kokën tuaj të re të Rymerce.

Hapi 3: Ndizni ujin, vëreni përruan e presionit shtesë, zgjidhni vendosjen tuaj dhe kënaquni!

Reviews (0)

Be the first to review “Koka e dushit me gur joni 30% Shtypje me te lart te ujit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Koka e dushit me gur joni 30% Shtypje me te lart te ujit

10.0026.00 (-62%)

Add to Cart