Knee Booster 3D ™ – Mëngë kompresimi

8.9918.00 (-50%)

In stock

8.9918.00 (-50%)

Përshkrim

Gjunjët tuaj janë të vlefshëm dhe kërkon sasinë e duhur të stabilitetit dhe mbrojtjes.

Duke përdorur këtë Mëngë unike 3D të Komprimit të Gjurit, gjunjët tuaj do të kenë qëndrueshmëri dhe mbrojtje më të mirë, ndërsa ulin ndjeshëm presionin dhe tendosjen në gju.

 

KOMFORT ULTIMATE – Projektuar me gërshetim të imët për konsum të qëndrueshëm. Gjithmonë qëndron i vendosur pa marrë parasysh aktivitetin fizik, Mbështet tërë gjurin dhe e mban atë në vend me shtypje fleksibël.

VLERSON DHIMBJEN – Ndërsa kjo mbështetje e gjurit lehtëson dhimbjen e gjurit, ajo gjithashtu lehtëson muskujt gjatë rikuperimit të nyjeve. Kjo mëngë në gju lehtëson ngurtësinë dhe hidhërimin e muskujve. Ajo gjithashtu ofron lehtësim nga artriti, osteoporoza, tendiniti dhe dhimbja dhe shqetësimi në përgjithësi. Ju lejon performancën maksimale në të gjitha situatat dhe ju lë të ndiheni të rinuar.

IDEAL P ENR MJEDISIN E Shpejtë të Shpejtësisë – Krijuar për të gjitha aktivitetet sportive të cilat përfshijnë një stres të jashtëzakonshëm në nyje, si atletë, vrapues, tenis, shëtitje, basketboll, volejboll, stërvitje palestër, futboll, ngritje peshe, çiklizëm, punonjës zyre, aeroplan udhëtarët dhe më shumë. Siguron mbështetje dhe qëndrueshmëri për ligamentet dhe nyjet e dobëta ose të dëmtuar.

PERFORMANCA E PROVUAR – Projektuar për të përmirësuar qëndresën muskulore. Qëllimi ynë është të sigurojmë që mbajtësja e gjurit t’ju mbështesë në udhëtimin tuaj të fitnesit, duke ju mbajtur në këmbë për një kohë më të gjatë.

PARANDALIMI I LEHTSIS SEL LART DHE LJNDIMIT – Ndiheni përsëri i ri pasi mëngët e gjurit ndihmojnë në stabilizimin e gjunjëve. Ka kompresim të ngushtë i cili zvogëlon inflamacionin dhe ndihmon në rikuperimin.

Silikoni ANTI-RREZIK – Kjo jastëk gjuri ka të gjithë silikonin e ri me dy rreshta kundër rrëshqitjes për rehati superiore dhe është më i trashë se mëngët e gju mesatar të tregut për të siguruar përforcim shtesë pa sakrifikuar komoditetin.

Reviews (6)

Average Rating

5.00

06
( 6 Reviews )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 Reviews For This Product

 1. 06

  by Lejla Kadriu

  Ju faleminderit shum kualitet i lart dhe me ka ndihmuar shum

 2. 06

  by Ylber Fejzulla

  ka koh qe e perdori 1 jav shum me ka ndihmuar jeni korekt

 3. 06

  by Lejla Cobaj

  Artikulli është i barabartë me mënyrën se si më pëlqen dhe si është e përshkruar dhe i përshtatet mjaft këmbës!

 4. 06

  by Agon Halilaj

  Produkt i mirë

 5. 06

  by Ilir Kadriu

  Kam prej modelit te vjeter esht i mir do e blej edhe kete model qenka fantastik jeni me te miret ne treg veq vazhdoni perpara

 6. 06

  by Shkumbim

  I mir

Menuja Kryesore

Knee Booster 3D ™ - Mëngë kompresimi

8.9918.00 (-50%)

Add to Cart