Kemei – Rruajtës Elektrik

20.0035.00 (-43%)

In stock

  • Kujdesuni për veten tani me një rruajtje të shkëlqyer .Ky rruajtës elektronik është e vogël në madhësi dhe e lehtë për t’u përdorur. Është dizajnuar në mënyrë gjeometrike për t’ju dhënë komoditetin e shtatzënisë tuaj në dorën tuaj. Kështu që doreza siguron kontrollin e plotë dhe lehtësinë e manovrimit kur përdoret.
  •  Ky rruajtës gjithashtu përmban një kokë të lartë të prerjes, ideale për krasitje dhe fiksim të mustaqeve dhe mjekrës anësore.
  • Kjo makinë është e pajisur me një bateri të fuqishme, e cila ju siguron deri në 45 minuta kohë të rruajtjes përpara se bateria të mbarojë.
  • Dimenzionet e produktit: 20 x 15.5 x 7.5

20.0035.00 (-43%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Kemei – Rruajtës Elektrik”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Kemei - Rruajtës Elektrik

20.0035.00 (-43%)

Add to Cart