Kazan elektrik për zierjen e vezëve

15.0028.99 (-48%)

In stock

  • Vezët janë të mbushura me proteina me cilësi të lartë, vitamina, minerale dhe yndyrna të mira që i bëjnë ato thelbësore për një dietë të ekuilibruar.
  • Të gjithë kanë një avantazh kur bëhet fjalë për një vezë të zierë të përkryer, por mund të jetë e ndërlikuar ta marrësh siç duhet duke përdorur një tenxhere me ujë të valë.
  • Me kazanin elektrik të vezëve mund të krijoni vezë të ziera të përsosura dhe madje edhe të bëni avull perimet tuaja të preferuara.
Categories: , Tags: ,

15.0028.99 (-48%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Kazan elektrik për zierjen e vezëve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Kazan elektrik për zierjen e vezëve

15.0028.99 (-48%)

Add to Cart