Karrocë e bardhë në 4 nivele magazinimi me rrota

15.0025.00 (-40%)

In stock

  • Karroca e bardhë në 4 nivele është e shkëlqyeshme për ruajtjen e sendeve të vogla.
  • Idealshtë ideale të përdoret në çdo dhomë zyre, në shtëpi, pavarësisht nëse është në banjë, kuzhinë apo dhomë lavanderie.
  • Ose e përdorni atë në zyrën tuaj, kështu që ju të mund të menaxhoni pajisjet e zyrës kudo që të shkoni në shtëpi.
  • Kjo karrocë rrotullimi është bërë nga një fund i qëndrueshëm polietileni që nuk do të copëtohet ose ndryshket.
  • Vjen me rafte me 4 Shporta për të siguruar ruajtje shtesë.
  • Ekzistojnë edhe rrota rrotulluese të lëmuara që mund të lëvizen lehtësisht dhe të lënë dyshemetë e lira nga e para.

15.0025.00 (-40%)

Përshkrim

E shkëlqyeshme për frutat dhe perimet në kuzhinë, ose sende lavanderi, ose sende banjo për mysafirë, ose pajisje zyre, etj …

4 nivelе  magazinimit

Ngjyra: E bardhe

Reviews (0)

Be the first to review “Karrocë e bardhë në 4 nivele magazinimi me rrota”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Karrocë e bardhë në 4 nivele magazinimi me rrota

15.0025.00 (-40%)

Add to Cart