Kapak elastik silikoni për mbyllje gjërave – SET x6 copë

9.9917.00 (-41%)

In stock

Kapakët e silikonit vijnë në 6 madhësi të ndryshme për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja
Ato janë miqësore me mjedisin dhe eleminojnë nevojën për mbështjellje plastike.
Pjesët e sipërme të silikonit janë të rrumbullakëta, por ende të shtrirë aq sa të futen mirë në gota, tenxhere, pjata dhe qfardo qe ju nevojitet te mbyllni në formë të çuditshme.
I sigurt në një furrë me mikrovalë dhe rezistent ndaj nxehtësisë deri në 232 ° C / 450˚F në mënyrë që t’i ngrohni shpejt dhe të shijoni mbetjet e shijshme.
Karakteristikë jo-toksike, pa BPA, mbyllje ajri, lahet lehtë, rezistent ndaj nxehtësis, në mënyrë që ushqimi të mbetet i freskët.
Ngrirje miqësore – kështu që mund të ruani mbetjet në frigorifer.

9.9917.00 (-41%)

Reviews (4)

Average Rating

5.00

04
( 4 Reviews )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 Reviews For This Product

 1. 04

  by Alejna Arifi

  Jashtzakonisht te mir perfekt mund ti perdor per ku te dua

 2. 04

  by Arijeta

  Kam bler 1 set dua te blej edhe 1 tjeter, ju faleminderit per besimin !

 3. 04

  by Megdie Bredaj

  Prsh keto i perdori gati 1 vit dhe jam e kenaqur shum nuk kam nevoj te perdor najlon

 4. 04

  by Luljeta Aqifi

  Dua te bej porosi 2 cop ju lutem

Menuja Kryesore

Kapak elastik silikoni për mbyllje gjërave - SET x6 copë

9.9917.00 (-41%)

Add to Cart