Kamerë VR 360 shkallë

30.0065.00 (-54%)

In stock

VR Kamerë 360 Shkallë Panoramica IP Kamera 1.3mp WIFI IP IP Smart Kamera HD Wide Angle

Rezolucioni: 1.3mp / 2mp / 3mp
Lente: lente me fisheye 360 shkallë, f = 1.44mm, F = 2.0
Sensor: 1 / 2.8? Progresiv Scan CMOS
Ndjeshmëria: 0.2Lux F2.0 (ngjyrë) /0.02Lux F2.0 (E bardhë dhe e zezë)
Switch Day & Night: Filtri i dyfishtë me infra të kuqe ndizet automatikisht
Kuadri i kuadrit: 25fps
Kodi Audio: ACC / G.711, mbështesin zërin dyanësh
Lokal Storage: 1 TF (Micro SD) ndërfaqe ruajtje, deri në 128G (nuk përfshihen)
Kushtet e punës: -10? ~ 50? Pasiguri 10% ~ 95% pa kondensim
Kushtet e magazinimit: -40? ~ 75? Pasiguri 10% ~ 95% pa kondensim
Frekuenca: 2.4GHz ~ 2.4835GHz
Apertura: Fikse
IR LED: 3 * 0.3W
Reset: Një rivendosje kyçe
Ndërfaqja e energjisë: Mikro USB
Kodi i videos: H.264 Rryma e dyfishtë
Standard WIFI: IEEE802.11b / g / n

30.0065.00 (-54%)

Reviews (0)

Be the first to review “Kamerë VR 360 shkallë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Kamerë VR 360 shkallë

30.0065.00 (-54%)

Add to Cart