Kamera sigurie e rremë, Sensori i lëvizjes,Drita Solare LED

15.0037.00 (-59%)

In stock

  • Zgjidhje e lirë për problemet e vjedhjes së sigurisë me një ngjashmëri të madhe me kamerat reale dhe dritën e aktivizimit.
  • Me dizajnin e saj elegant dhe modern, kjo kamre është shumë i popullarizuar.
  • Energjia diellore: Sistemi diellor mund të karikojë automatikisht bateri të rimbushshme në një mjedis të ndriçuar mirë gjatë ditës.
  • LED i kuq i ndezur i mundësuar nga bateri diellore ose 2 bateri AA kursen më shumë energji dhe siguron që ai të jetë në gjendje të punojë normalisht në një ditë me re ose me shi. A besojnë të gjithë se shtëpia juaj monitorohet 24/7 vazhdimisht.

15.0037.00 (-59%)

Përshkrim

Drita e diellit solare, kamera e sigurisë ,sensori i lëvizjes wireless Dritë e rezistente nga uji IP65 77 llambë LED mode 3 për kopshtin e shtëpisë

Karakteristikat:

【【2 me 1 dritë diellore dhe pajisje sigurie kamere e rreme- Mbajeni pronën tuaj të sigurt dhe ndërhyrësit larg. Me 77 LED të ndritshme, të aktivizuara nga lëvizja, me dizajn të hijshëm dhe me profil të ulët. Plus një kamerë e vërtetë false e sigurisë. Zbuloni ndërhyrjet Qëndroni larg shtëpisë tuaj Mënyrat e ndriçimit Ode 【3 të zgjedhjes suaj】 – ① Ndizni natën, vetëm drita e kuqe, drita e ndezur kur zbulohet lëvizja; modaliteti modaliteti i dritës së dobët gjatë natës, modaliteti i dritës së fortë kur zbulohet lëvizja; Modaliteti i përhershëm gjithmonë i ndritshëm, drita e kuqe gjithmonë pulson në çdo mënyrë

Jetëgjatësia e gjatë e baterisë  – Ndriçimi i baterisë prej 2400mAh mund të ofrojë deri në 8 orë duke përdorur kohë, panel diellor shtesë për instalim të lehtë pa tel dhe thith energjinë diellore nën rrezet e diellit, duke kursyer mjedisin dhe energjinë Ilt sensor Sensor i integruar për lëvizje PIR – Drita do të aktivizohet automatikisht kur lëvizja zbulohet në një distancë prej 10ft – 30ft, një diapazon prej 120 gradë brenda natës. E përsosur për rregullimin e lëndinës së oborrit të shtëpisë në oborrin e garazhit. Bëni jetën tuaj më të rehatshme ▪ 【I përshtatshëm dhe i lehtë për t’u instaluar–  është mjaft e lehtë për tu instaluar. Dhe rrotullimi mund të rregullojë këndin optimal të ndriçimit dhe këndin e panelit diellor me IP65 të lehtë, të papërshkueshme nga uji, perfekte për përdorim në natyrë

Specifikim:

bateri diellore : 18650 bateri litiumi 2400mah – 77led / 2835 SMD

dritë e bardhë + 1 dritë e kuqe e udhëhequr paneli diellor: 5.5v / 300mAh

materiali : ABS – i papërshkueshëm nga uji: IP65

详情_01详情_02详情_03详情_04详情_05详情_06详情_07详情_08

Vlersimet (0)

Be the first to review “Kamera sigurie e rremë, Sensori i lëvizjes,Drita Solare LED”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Kamera sigurie e rremë, Sensori i lëvizjes,Drita Solare LED

15.0037.00 (-59%)

Add to Cart