Kamera IP IP me valë Wifi 1080P Mbikëqyrje të jashtme Siguria të jashtme Vizioni i natës 5X Zoom IP66 rezistent nga uji

70.00120.00 (-42%)

In stock

70.00120.00 (-42%)

Përshkrim

-Konsumim jashtëzakonisht i ulët i energjisë, modaliteti i gatishmërisë ultra të gjatë, kursim i zgjuar i energjisë.
– Panele diellore: kllapa të përballueshme, fleksibël, kënd i rregullueshëm i marrjes së dritës së diellit.
– Instalim i përshtatshëm: Furnizimi me energji i dyfishtë i baterisë / panelit diellor, lamtumirë problemeve me instalime elektrike. (Doza e baterisë nuk përfshihet.)
– Smart PIR: ngacmim i integruar me infra të kuqe njerëzore, video automatike kur zona e ngacmimit zbulon se dikush po kalon dhe dërgon informacione jonormale të alarmit në celular.

– Magazinimi i kartës TF (Doza nuk përfshihet): ruajtje me lak deri në kartën e kujtesës deri në 128G.
– Vizioni i natës me rreze infra të kuqe: shikimi i natës 10-20 metra, nata e errët gjithashtu mund të jetë e qartë.
– IP66 i papërshkueshëm nga uji: rezistencë më e madhe ndaj pengesave, i papërshkueshëm nga uji, mbrojtje nga rrufeja, përshtatje në mjedise të ndryshme të ashpra.
-Zgjimi në distancë: APP monitorim i largët në ekran për monitorim në kohë reale.
– Bisedë me video: Përmes aplikacionit celular mund të bisedoni me video në distancë, me funksion të plotë të bisedës dupleks, zë të qartë.
– Zgjedhje e dyfishtë: mbështet lidhjen WiFi, gjithashtu mbështet lidhjen e pikave të nxehta AP, nuk arrin rrjetin që gjithashtu mund të monitorohet.

Specifikim:

Emri: IP kamera diellore WiFi
Materiali: plastike
Ngjyra: E Bardhë
Madhësia: 14.8 x 8.8 x 7 cm
Këndi i shikimit: 100 °
I papërshkueshëm nga uji: IP66
Pixel: 200W
Rezolucioni: 1920 x 1080P
Sensori i figurës: 200W Sensor CMOS me performancë të lartë
Mënyra e ditës dhe e natës: Zhvendosje automatike me IR-CUT të lëvizshëm

IR Distanca: 20m
Standardi i kompresimit: H.264
Magazinimi: Mbështet kartën TF maksimale 128 GB (doza nuk përfshihet)
Standard pa tel: 8IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n
Hyrja audio: Mikrofon i integruar me ndjeshmëri të lartë
Mënyra e lidhjes: Mbështet rrjetin pa tel / lidhjen e pikave të nxehta AP
Temperatura e funksionimit: -10 ~ 50 ° C
Lagështia: Më pak se 90% (pa kondensim)

Paketa përfshin:

1 kamera x
2 x Antenë
3 x Vida
3 x Mbyllje gome
1 x Manual pune
(Doza e baterisë nuk përfshihet.)

Fotografitë e hollësishme:

Vlersimet (0)

Be the first to review “Kamera IP IP me valë Wifi 1080P Mbikëqyrje të jashtme Siguria të jashtme Vizioni i natës 5X Zoom IP66 rezistent nga uji”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Kamera IP IP me valë Wifi 1080P Mbikëqyrje të jashtme Siguria të jashtme Vizioni i natës 5X Zoom IP66 rezistent nga uji

70.00120.00 (-42%)

Add to Cart