Kallëp për tortë me ndryshim madhësie

9.0021.00 (-57%)

In stock

9.0021.00 (-57%)

Përshkrim

Kallëp për tortë të me ndryshim madhesie

Karakteristikat:

  • Tava për shtëpi për tortë për pjekje
  • Anoni levën e rregullimit, uleni sipas dëshirës dhe ndryshojeni sipas dëshirës.
  • Bërë nga çelik inox 401, i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj ndryshkut
  • Madhësia minimale është 10x10cm dhe madhësia maksimale është 18x18cm
  • I sigurt dhe higjenik.
  • Dizajni i rregullueshëm i lejon atij të piqet ëmbëlsira, ushqime me madhësi të ndryshme në madhësinë e dëshiruar. I përshtatshëm për shtëpi, hotel, dhomë pjekjeje, restorant, kafene, furrë buke, etj. Ejani të merrni një për të bërë një tortë të mrekullueshme për familjen dhe miqtë tuaj.
  • Ideale për të bërë ëmbëlsira trileqe, ëmbëlsira tiramisu, etj.
  • Ngjyra: argjend (siç tregohet në fotografi)
  • Materiali: çelik inox
  • Lartësia: afërsisht 5 cm

Përmbajtja e paketimit:

1-formëzues tortë e personalizueshme

 

Vlersimet (0)

Be the first to review “Kallëp për tortë me ndryshim madhësie”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Kallëp për tortë me ndryshim madhësie

9.0021.00 (-57%)

Add to Cart