Kallëp për kollace, tortilla 4 copa

11.0021.00 (-48%)

In stock

11.0021.00 (-48%)

Përshkrim

Enë të plotë për tacos, ëmbëlsira, çelik karboni që nuk ngjit, 4 copë

E shkëlqyeshme për pjatat e takos, sallatat,  dhe më shumë, familja juaj do të dojë tortiljen e përsosur.

Për çfarë përdoren ?

Tava e tortilës është e shkëlqyeshme për krijimin e sallatave me pak kalori, duke shërbyer djegës, ëmbëlsira salsa dhe më shumë.

Pjatë me Tortilla, e shkëlqyeshme për pjekjen e tortillave krokante, me pak yndyrë dhe embelsirave të shijshme, me më pak kalori, familja juaj do ta dojë tortilën.

Paketa përfshin:
4 x tigan me tortilla

Enët me tortilla përdoren kryesisht për ta bërë atë tortilë të përsosur duke përdorur furrën tuaj për gatime më të shëndetshme.

 

Detajet:

Materiali: Çelik karboni, 100% me cilësi të lartë!

Ngjyra: Veshje e zezë, jo ngjitëse për të kursyer kalori.

Madhësia: 16.5x 7.5x 6cm / 6.5x 2.95x 2.36in.

Pastrohet lehtë .

Jo e deformuar ose dëmtuar lehtë, jo toksike dhe e padëmshme, sigurohuni që ta përdorni.

Reviews (0)

Be the first to review “Kallëp për kollace, tortilla 4 copa”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Kallëp për kollace, tortilla 4 copa

11.0021.00 (-48%)

Add to Cart