Kaktus qesharak që kërcen dhe kthen biseda

20.0045.00 (-56%)

In stock

Category:

20.0045.00 (-56%)

Përshkrim

FËMIJËT DO TË NDAJNË SË QARË! JO MË LOT

Fëmijët tuaj gjithmonë qajnë? Kaktusi qesharak mund të përsërisë zërin e tyre dhe të kërcejë në mënyrë që fëmijët të shpërqendrohen. Tani ata pushojnë së qari! Ruaj lotët për një herë tjetër.

MUND TE KENDEOJ DHE TE KERCEJ !

MRhappycactus™ Eshtë një balerin dhe këngëtar i vërtetë. Nuk ka nevojë të shqetësoheni që muzika të bëhet monotone! Mund të këndojë 120 këngë dhe të kërcejë pafund. Edhe fëmija juaj mund të kërcejë me të!

KAKTUSI QESHARAK !

Është thjesht një kaktus gazmor që ofron orë të pafundme argëtimi dhe eksitimi me lëvizje të tmerrshme!

EKO-MIQ DHE TË QËNDRUESHME

Bërë nga materiali pambuku PP, miqësor ndaj mjedisit, qëndrueshëm dhe i bërë për të qëndruar. Ajo është e detyruar të zgjasë për vitet në vijim! I pajisur me një strukturë të fortë themelore, mund të jeni të sigurt.

Detajet:

Materiali: Pambuk PP

Madhësia: Përafërsisht 32 cm/13 in

Kërkesa për bateri: 3 copë AA (nuk përfshihet)

Reviews (0)

Be the first to review “Kaktus qesharak që kërcen dhe kthen biseda”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Kaktus qesharak që kërcen dhe kthen biseda

20.0045.00 (-56%)

Add to Cart