Joshja e peshkimit elektrik

18.0023.00 (-22%)

In stock

  • Joshja e Peshkimit Elektrik për ujërat e kripura dhe peshkimin e ujërave të ëmbla
  • Joshjet e rimbushshme mund të ngarkohen brenda disa minutave nga porti usb.
  • Veprime noti si në ujë, të lehta për t’u peshkuar nga ky artikull
  • Drita ndezëse LED mund të tërheq gjerësisht peshk.
  • Joshja e peshkut në formë të gjallë, mjet i mrekullueshëm për adhuruesit e peshkimit, punon për ditë ose natë
  • Synimi i gjërë i peshqve grabitqarë si bas, walleye, pike, muskie, roach, trofta, etj.

18.0023.00 (-22%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Joshja e peshkimit elektrik”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Joshja e peshkimit elektrik

18.0023.00 (-22%)

Add to Cart