Kinoki-Detoks për këmbë

7.0014.00 (-50%)

In stock

Kјо nënshtresë е këmbës ndihmon në aktivizimin e qelizave, lehtësimin e lodhjes, kalimin e një cilësie më të mirë të gjumit.
Kјо nënshtresë për kujdesin për këmbët është i përshtatshëm për popullatën nën-shëndetësore, i shkëlqyeshëm për njerëzit që janë nën shumë stres, duke ndihmuar në lehtësimin e dhimbjeve dhe relaksimit.
Cilësi e lartë: E bërë nga material me cilësi të lartë
Lehtë për t’u përdorur: Ngjiteni dhe shpërndani nënshtresën fort në këmbë kur flini, lëreni atë për 6-8 orë për thithje të plotë para se ta hiqni

7.0014.00 (-50%)

Reviews (0)

Be the first to review “Kinoki-Detoks për këmbë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Kinoki-Detoks për këmbë

7.0014.00 (-50%)

Add to Cart