Jastëk, për qarkullim më të mirë të gjakut

21.9944.00 (-50%)

In stock

Jastoku prej Kottoni 2019 verzioni special i prodhuar për fjetje më të rehatshem si dhe për mpirje të krahut.

  • Kotton 100% (Pambuk i ngadaltë me kthim)
  • Madhësia: 35x30x13cm
  • Dizajni kontur ergonomik, i provuar për mbështetje dhe rregullim të përsosur të kokës, qafës, shpatullave dhe shpinës.
  • Forma e dedikuar e kujtesës ju mundëson të keni qarkullim më të mirë të ajrit, duke ju mbajtur të thatë.

21.9944.00 (-50%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Jastëk, për qarkullim më të mirë të gjakut”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Jastëk, për qarkullim më të mirë të gjakut

21.9944.00 (-50%)

Add to Cart