Jastëk ortopedik gjumi me shkumë të butë memorie

15.0025.00 (-40%)

In stock

15.0025.00 (-40%)

Përshkrim

Pa jastëkun tonë gjithëpërfshirës ortopedik të gjumit me shkumën e butë , gjithmonë keni pasur probleme me gjumin, por nuk do të ndodhë më pasi keni jastëkun e gjumit me konfort qe keni patur najher

 

1. Jastëk ndihmës i butë dhe i rehatshëm

Me një jastëk gjumi gjithëpërfshirës, ​​ka më shumë gjasa të ndiheni sikur e keni vendosur atë në një re të butë me material të rehatshëm që mund të mbështesë kokën, qafën dhe shpatullat tuaja gjatë natës.

2. Dizajni mbështetës i brazdës së vezëve
Brazda që rezulton në qendër mban dhe mbështet kokën dhe qafën në një lartësi ideale të gjumit. Ndërkohë, kthesat më të larta që rrethojnë këtë brazdë do t’ju ndihmojnë të mbani kokën dhe qafën tuaj në këtë pozicion ideal, në mënyrë që ato të mos lëkunden dhe të mos bëhen të ngurtë ose të lënduar.

3. Jasteku Merr frymë për të pasur ju një gjumë relaksues dhe të fresket
Ky jastëk gjumi është aq mirë i ajrosur sa nuk do t’ju bëjë të ngroheni dhe të djersiteni gjatë gjumit. Ju mund të mos ndjeni nevojë urgjente për të bërë dush dhe për të larë djersën e tepërt nëse kjo është diçka që bëni zakonisht.

4. Përshtatet me çdo pozicion gjumi
Nuk është e nevojshme të qëndroni në shpinë, pasi jastëku do t’i përshtatet të dy pragjeve anësore dhe pragjeve të stomakut. Pasi të shtriheni dhe të zgjidhni pozicionin tuaj të gjumit, jastëku do të fillojë të përshtatet butësisht me formën e kokës dhe të pjesës së sipërme të trupit.

5. Shkoni në shtrat për gjumë të shëndetshëm
Jastëku i gjumit gjithëpërfshirës do të mbështesë kokën dhe qafën tuaj duke shpërndarë në mënyrë të barabartë peshën e atyre pjesëve të trupit në të gjithë jastëkun. Për pothuajse të gjithë ata që flenë, kjo do të përmirësojë nivelin e rehatisë gjatë gjumit, dhe kështu do t’ju ndihmojë të flini më shëndetshëm.

6. Lahet në lavatriçe, përshtatet me të gjitha mbulesat dhe është anti-alergjik

Vlersimet (0)

Be the first to review “Jastëk ortopedik gjumi me shkumë të butë memorie”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Jastëk ortopedik gjumi me shkumë të butë memorie

15.0025.00 (-40%)

Add to Cart