Jastëk masazhues i qafës

20.0035.00 (-43%)

In stock

20.0035.00 (-43%)

Përshkrim

Ky jastëku masazhues përdor teknikat e kapjes, dhe shtrirjes për t’i dhënë masazhe të thella, relaksuese. JU DUHET PER UDHËTIM, gjumë i rehatshëm , ulur përpara PC ose TV

Neck Pro ofron një masazh relaksues që redukton dhimbjet e qafës dhe shpatullave, tensionin e muskujve dhe në të njëjtën kohë largon stresin e panevojshëm. Shijoni një masazh të përsosur pas një dite të gjatë në punë dhe relaksohuni duke reduktuar atë stres në mendje 🤩. Pa shpenzuar kohë dhe para për terapistët e masazhit. Jini kudo dhe shijoni një masazh relaksues!

JASTEK masazhues për udhëtim është bërë nga shkumë memorie të cilësisë së lartë që merr frymë dhe është e rehatshme, përdor kthimin e teknologjisë origjinale prej 5 sekondash, qetëson trupin dhe lehtëson pikat e dhimbshme të presionit për relaksim përfundimtar.

360 ° MBËSHTETJE TRIDIMENSIONALE

Dizajn i sipërfaqes së lakuar me valëzim të lartë dhe të ulët afër kurbës së shpatullës dhe qafës për thithje më efikase të presionit të qafës. Siguron që forca të shpërndahet në mënyrë të barabartë dhe të durueshme për të reduktuar pikën e presionit dhe për të siguruar mbështetje të mjaftueshme në të dyja anët. Funksioni i shtrirjes gjithashtu lejon përdoruesin ta përdorë atë si një jastëk në qafë për pushim dhe relaksim.

MASAZH DYANESH

Neck Pro masazhon thellë qafën dhe shpatullat tuaja duke kapur dhe trazuar. Ka tre nivele që ju mund të rregulloni shpejtësinë e zgjedhjes suaj. Qoftë migrenë apo dhimbje muskulore, ky masazhues me siguri do t’jua lehtësojë dhimbjen. Të duket sikur dikush po të masazhon nga pas, por pa paguar për të shkuar në tualet.

MASAZH ME NXEHJE ME VIBRIM

Dy drita LED të integruara punojnë së bashku me sistemin e masazhit për të arritur efektin e një masazhi të nxehtë, duke relaksuar dhimbjet e muskujve dhe qafës, duke përmirësuar qarkullimin e gjakut dhe duke ju ndihmuar të bini në gjumë.

Neck Pro përdor një teknikë masazhi me dridhje që është një lëvizje e butë, e butë, drithëruese e kryer për të stimuluar indet e buta në trup, për të lehtësuar tensionin e muskujve dhe për të reduktuar stresin. Me një ritëm më të ngadaltë, dridhja është një trajtim efektiv për krijimin e një ndjenje relaksi.

I bërë nga jastëk 100% i pastër me shkumë memorie pa aditivë, masazhuesi ynë elektrik thith në mënyrë efektive presionin dhe i siguron qafës tuaj nivelin e duhur të rehatisë.

DIZAJN ERGONOMIK

Bërthama e jastëkut në formë U ofron mbështetje dhe rehati të madhe për qafën dhe kokën tuaj. Mos u thyeni kur mbështetni kokën mbi të. Jastëkët fanellë të rehatshme dhe të frymëmarrjes mund të hiqen dhe lahen. Ky jastëk i qafës është projektuar me konturet e ngritura nga të dyja anët, në mënyrë që qafa dhe koka juaj të qëndrojnë rehat në tastierën e sipërme të kujtesës të butë, por të mbështetur. I përshtatshëm për t’u ulur në një karrige të gjatë fluturimi ose për t’u ulur në këmbë në çdo lloj karrige.

Karakteristika te tjera:

.Plotësoni kompletin e udhëtimit. I lehtë dhe i lëvizshëm, i përsosur për të udhëtuar me makinë ose aeroplan.
💆‍♂️Lehtë për t’u përshtatur. Mund ta rregulloni lehtësisht tensionin për të përmbushur nevojat tuaja. Një buton për të liruar dhe mbajtur bllokimin për të rregulluar tensionin.
💆‍♀️E lehtë për t’u përdorur. Për një përvojë të plotë masazhi, mbani butonin në këtë masazhues me dy drejtime. Masazhi është vendosur të fiket automatikisht pas 15 minutash.

 

SI TË PËRDORNI:

Shtypni butonin e energjisë për 2 sekonda, masazhuesi fillon të punojë.
Në modalitetin e masazhit të zierjes, shtypni butonin për të rregulluar intensitetin e zierjes dhe të dy intensitetet e masazhit zgjidhen lirshëm.
Në modalitetin e dridhjes së pastër, shtypni butonin për të rregulluar masazhin me dridhje, masazhin e vazhdueshëm me dridhje, masazhin me dridhje me trokitje.
Kur dëshironi të ndaloni, shtypni gjatë tastin e ndezjes dhe fikeni pas 2 sekondash.

Shënime:

Bateri litiumi e integruar, karikoni në kohë.

 

📌SPECIFIKIMET📌

Materiali: fanellë + sfungjer
Ngjyra: kafe, rozë, blu, gri e mëndafshtë dhe blu e akullt e mëndafshtë
Fuqia e vlerësuar: 3.7 W
Tensioni i karikimit: DC5V
Pesha e paketimit: përafërsisht. 715 gr
Madhësia: 27cm * 25cm * 12cm

Vlersimet (0)

Be the first to review “Jastëk masazhues i qafës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Jastëk masazhues i qafës

20.0035.00 (-43%)

Add to Cart